Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g by ROVE
$26.25–$60.80
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 43.9–45%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $12.07/g
Prices updated Oct 1, 2026
Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g by ROVE is stocked at 3 dispensaries across Michigan and New York, priced $26.25–$60.80. The lowest listed price right now is at MJ Direct.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (5) — Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g in Michigan
- Green Pharm Cannabis Company - Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2.5 g$32$12.80/gDeal
- Rush CannabisOxford, MI · 5★ · 2.5 g$35$14/g
- Ultra CannabisDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$35$14/gDeal
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$40.25$16.10/g
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2.5 g$40.25$16.10/g
New York (3)
- Flynnstoned Cannabis Company - Midtown EastNew York, NY · 4.9★ · 2.5 g$56$22.40/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 2.5 g$60.80$24.32/g
- SessCo Recreational Cannabis DispensaryEast Rochester, NY · 4.9★ · 2.5 g$68$27.20/g
California (1)
- MJ DirectLompoc, CA · 4.6★ · 2.5 g$30.17$12.07/g
Massachusetts (1)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 2.5 g$50.50$20.20/g
Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g by state
Prices, deals & delivery near Lompoc
Frequently asked questions
- Where can I buy ROVE Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g?
- Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g is listed at 3 licensed dispensaries, including MJ Direct, Green Pharm Cannabis Company - Traverse City and Rush Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ROVE Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g cost?
- Menu prices for Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g range from $26.25 to $60.80 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ROVE Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g?
- Maui Waui | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.5g is on menus in Michigan and New York.