Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) by ROVE
$33–$124
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 92.1–93.55%
- CBD
- 0.2%
- In stock at
- 19 dispensaries
- Best price per gram
- $17.88/g
Prices updated Oct 1, 2026
Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) by ROVE is stocked at 5 dispensaries across Michigan and New York, priced $33–$124. The lowest listed price right now is at The Cake House Pleasant Ridge Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (10) — Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) in New York
- MJ DispensaryRochester, NY · 4.7★ · 2 g$74.25$37.13/gDeal
- MJ DispensaryHoneoye Falls, NY · 4.9★ · 2 g$74.25$37.13/gDeal
- Joe’s Buds Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.4★ · 2 g$99$49.50/g
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$101.77$50.88/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 2 g$111.87$55.94/g
- High SocietyHudson Falls, NY · 4.6★ · 2 g$111.90$55.95/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 2 g$124$62/g
- Dazed Cannabis – SyracuseSyracuse, NY · 4.5★ · 2 g$124$62/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$125$62.50/g
- MARY JANES - A Legacy 2 Legal DispensaryTonawanda, NY · 4.8★ · 2 g$125$62.50/g
Michigan (6) — Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) in Michigan
- The Cake House Pleasant Ridge Cannabis DispensaryPleasant Ridge, MI · 4.9★ · 2 g$35.75$17.88/gDeal
- High Society Weed Dispensary LenoxLenox, MI · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- The Cake House Ann Arbor Cannabis DispensaryAnn Arbor, MI · 4.7★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Stash House Cannabis Store- Traverse CityTraverse City, MI · 4.8★ · 2 g$45$22.50/g
- Moses Roses – Recreational Cannabis Dispensary in WaterfordWaterford Township, MI · 4.6★ · 2 g$55$27.50/g
- PUFF Cannabis Company - OscodaOscoda Township, MI · 4.8★ · 2 g$60$30/g
Massachusetts (2)
- Nature's Medicines DispensaryFall River, MA · 4.4★ · 2 g$100$50/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2 g$110$55/g
Oklahoma (1)
- Utokem Dispensary of ClaremoreClaremore, OK · 4.9★ · 2 g$50$25/g
Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) by state
Prices, deals & delivery near Pleasant Ridge
- Cheapest flower in Pleasant Ridge
- Cheapest carts & vapes in Pleasant Ridge
- Cheapest edibles in Pleasant Ridge
- Cheapest pre-rolls in Pleasant Ridge
- Cheapest concentrates in Pleasant Ridge
- Cheapest infused pre-rolls in Pleasant Ridge
- Cheapest weed in Pleasant Ridge
- Cheap ounces in Pleasant Ridge
- Pleasant Ridge cannabis prices
- Weed deals in Pleasant Ridge (644)
Where to buy Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy ROVE Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload)?
- Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) is listed at 5 licensed dispensaries, including The Cake House Pleasant Ridge Cannabis Dispensary, High Society Weed Dispensary Lenox and The Cake House Ann Arbor Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ROVE Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) cost?
- Menu prices for Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) range from $33 to $124 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ROVE Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload)?
- Pineapple Express | 2g Melted Diamond Live Resin Vape | 2x 1g (Reload) is on menus in Michigan and New York.