Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g by ROVE
$54
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3.6 g
- THC
- 37.2%
- In stock at
- 8 dispensaries
- Best price per gram
- $8.33/g
Prices updated Oct 1, 2026
Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g by ROVE is stocked at 2 dispensaries across Colorado, priced $54. The lowest listed price right now is at BEYOND / HELLO Santa Barbara Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (6) — Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g in Colorado
- Snaxland - CO SpringsColorado Springs, CO · 4.7★ · 3.6 g$42$11.67/g
- Snaxland - Denver - Bryant St DispensaryDenver, CO · 4.6★ · 3.6 g$45$12.50/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.5★ · 3.6 g$54$15/g
- Terrapin Care StationBoulder, CO · 4.4★ · 3.6 g$54$15/g
- Roots Rx Basalt DispensaryBasalt, CO · 4.8★ · 3.6 g$54$15/g
- Maggie's FarmManitou Springs, CO · 4.4★ · 3.6 g$55$15.28/g
California (1)
- BEYOND / HELLO Santa Barbara DispensarySanta Barbara, CA · 4.7★ · 3.6 g$30$8.33/g
Michigan (1)
- High in the PinesBaldwin, MI · 4.6★ · 3.6 g$50$13.89/g
Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g by state
Prices, deals & delivery near Santa Barbara
- Cheapest flower in Santa Barbara
- Cheapest carts & vapes in Santa Barbara
- Cheapest edibles in Santa Barbara
- Cheapest pre-rolls in Santa Barbara
- Cheapest concentrates in Santa Barbara
- Cheapest infused pre-rolls in Santa Barbara
- Cheapest weed in Santa Barbara
- Cheap ounces in Santa Barbara
- Santa Barbara cannabis prices
Frequently asked questions
- Where can I buy ROVE Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g?
- Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g is listed at 2 licensed dispensaries, including BEYOND / HELLO Santa Barbara Dispensary, Snaxland - CO Springs and Snaxland - Denver - Bryant St Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ROVE Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g cost?
- Menu prices for Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g range from $54 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ROVE Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g?
- Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g is on menus in Colorado.