Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g by ROVE
$55
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 3 g
- THC
- 46.1%
- In stock at
- 13 dispensaries
- Best price per gram
- $13.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g by ROVE is stocked at 1 dispensary across Massachusetts, priced $55. The lowest listed price right now is at Zen Leaf Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (6)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPlymouth, MA · 4.7★ · 3 g$40.50$13.50/g
- Ideal Craft CannabisBlackstone, MA · 4.8★ · 3 g$50$16.67/g
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 3 g$50$16.67/g
- Hidden Wonders DispensaryPlymouth, MA · 4.9★ · 3 g$50$16.67/g
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 3 g$55$18.33/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 3 g$55$18.33/g
Missouri (6)
- Kind Goods Recreational Dispensary - St. PetersSt Peters, MO · 4.7★ · 3 g$59.99$20/g
- Kind Goods Recreational Dispensary - FentonFenton, MO · 4.7★ · 3 g$59.99$20/g
- Kind Goods Recreational Dispensary - ManchesterManchester, MO · 4.9★ · 3 g$59.99$20/g
- Kind Goods Recreational Dispensary - SoulardSt. Louis, MO · 4.8★ · 3 g$59.99$20/g
- The C!ty Depot, Fenton Cannabis DispensaryFenton, MO · 4.9★ · 3 g$59.99$20/g
- Kind Goods Recreational Dispensary - AfftonAffton, MO · 4.7★ · 3 g$59.99$20/g
New York (1)
- Green ComfortRochester, NY · 5★ · 3 g$67$22.33/g
Prices, deals & delivery near Plymouth
Frequently asked questions
- Where can I buy ROVE Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g?
- Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g is listed at 1 licensed dispensary, including Zen Leaf Cannabis Dispensary, Ideal Craft Cannabis and OMG Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does ROVE Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g cost?
- Menu prices for Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g range from $55 across the dispensaries that list it.
- Which states carry ROVE Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g?
- Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 5x 0.6g is on menus in Massachusetts.