Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g by Ruby Farms
$38
- Category
- Pre-rolls
- Size
- eighth
- THC
- 24.5%
- In stock at
- 13 dispensaries
- Best price per gram
- $10.86/g
Prices updated Oct 2, 2026
Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g by Ruby Farms is stocked at 1 dispensary across New York, priced $38. The lowest listed price right now is at Gotham Cannabis Dispensary & Delivery.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (13)
- Gotham Cannabis Dispensary & DeliveryNew York, NY · 4.8★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- Munchies Dispensary NYFar Rockaway, NY · 4.8★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 3.5 g$38$10.86/g
- MARY JANES - A Legacy 2 Legal DispensaryTonawanda, NY · 4.8★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- Flower Daddy DispensaryBrooklyn, NY · 4.8★ · 3.5 g$38$10.86/g
- FIRELEAF DispensaryBrooklyn, NY · 4.6★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- Gotham Cannabis DispensaryHudson, NY · 4.4★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- Culture House: Greenpoint Licensed Cannabis DispensaryBrooklyn, NY · 4.3★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- New York City Cannabis ExchangeBellerose, NY · 4.4★ · 1/8 oz$42$12/g
- The Emerald Dispensary - Carroll GardensBrooklyn, NY · 4.9★ · 1/8 oz$42.94$12.27/g
- The Flowery Dispensary ChinatownNew York, NY · 5★ · 1/8 oz$43$12.29/g
- Stash Box DispensarySpringfield Gardens, NY · 5★ · 1/8 oz$43$12.29/g
- Say LessBronx, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
Prices, deals & delivery near New York
Where to buy Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Ruby Farms Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g?
- Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Gotham Cannabis Dispensary & Delivery, Munchies Dispensary NY and FlynnStoned Cannabis North Syracuse. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Ruby Farms Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g cost?
- Menu prices for Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g range from $38 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Ruby Farms Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g?
- Blue Dream | Doobies | 7pk | 3.5g is on menus in New York.