Runtz | 3.5g
$35–$36
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 25.64–31.53%
- In stock at
- 37 dispensaries
- Best price per gram
- $4.29/g
Prices updated Oct 2, 2026
Runtz | 3.5g is stocked at 2 dispensaries across Missouri and Montana, priced $35–$36. The lowest listed price right now is at BCC Collective - Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (15)
- GrowHealthy Dispensary - OrlandoOrlando, FL · 4.5★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - BrandonBrandon, FL · 4.5★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - Daytona BeachDaytona Beach, FL · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - Clearwater/LargoClearwater, FL · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - PensacolaPensacola, FL · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - West Palm BeachWest Palm Beach, FL · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - OcalaOcala, FL · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - Cape CoralCape Coral, FL · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - SarasotaSarasota, FL · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - Deerfield BeachDeerfield Beach, FL · 4.6★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - North MiamiMiami, FL · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - TampaTampa, FL · 4.9★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - TallahasseeTallahassee, FL · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- GrowHealthy Dispensary - Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.7★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
- Growhealthy Dispensary - North PortNorth Port, FL · 4.8★ · 1/8 oz$30$8.57/gDeal
Montana (9)
- Lone Peak Cannabis CompanyBozeman, MT · 4.8★ · 1/8 oz$35$10/g
- Lone Peak Cannabis CompanyBozeman, MT · 4.5★ · 1/8 oz$35$10/g
- Lone Peak Cannabis CompanyLaurel, MT · 5★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Lone Peak Cannabis CompanyBig Sky, MT · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Lone Peak Cannabis CompanyEnnis, MT · 4.8★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Lone Peak Cannabis CompanyLolo, MT · 4.6★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Medicine Creek Caregivers - BabcockEnnis, MT · 4.2★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Lone Peak Cannabis CompanyRed Lodge, MT · 5★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Cheech & Chong's Dispensoria - Big SkyBig Sky, MT · 5★ · 1/8 oz$40$11.43/g
Oklahoma (8)
- BCC Collective - Cannabis DispensaryOklahoma City, OK · 4.8★ · 3.5 g$15$4.29/gDeal
- TOP Dispensary BethanyBethany, OK · 4.2★ · 3.5 g$15$4.29/gDeal
- Xclusive Cannabis OKC - South PennOklahoma City, OK · 4.4★ · 3.5 g$18$5.14/gDeal
- Xclusive Cannabis OKC ClassenOklahoma City, OK · 4.7★ · 3.5 g$18$5.14/gDeal
- Xclusive Cannabis OKC - North MayOklahoma City, OK · 4.5★ · 3.5 g$18$5.14/gDeal
- Lotus Gold Cannabis Co.Oklahoma City, OK · 4.6★ · 3.5 g$20$5.71/g
- Lotus Gold Cannabis Co.Shawnee, OK · 4.4★ · 3.5 g$20$5.71/g
- Lotus Gold Cannabis CoEdmond, OK · 4.9★ · 3.5 g$20$5.71/g
Missouri (5)
- From The Earth Dispensary WestsideKansas City, MO · 4.9★ · 1/8 oz$36$10.29/g
- From The Earth Dispensary IndependenceIndependence, MO · 4.9★ · 1/8 oz$36$10.29/g
- Local Cannabis CompanyKansas City, MO · 4.7★ · 1/8 oz$36$10.29/g
- CPC of Missouri - Smithville DBA Local Cannabis CompanySmithville, MO · 4.6★ · 1/8 oz$36$10.29/g
- Riverside WellnessRiverside, MO · 4.7★ · 1/8 oz$39$11.14/g
Prices, deals & delivery near Oklahoma City
- Cheapest flower in Oklahoma City
- Cheapest carts & vapes in Oklahoma City
- Cheapest edibles in Oklahoma City
- Cheapest pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest concentrates in Oklahoma City
- Cheapest infused pre-rolls in Oklahoma City
- Cheapest weed in Oklahoma City
- Cheap ounces in Oklahoma City
- Oklahoma City cannabis prices
- Weed deals in Oklahoma City (760)
Where to buy Runtz | 3.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Runtz | 3.5g?
- Runtz | 3.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including BCC Collective - Cannabis Dispensary, TOP Dispensary Bethany and Xclusive Cannabis OKC - South Penn. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Runtz | 3.5g cost?
- Menu prices for Runtz | 3.5g range from $35 to $36 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Runtz | 3.5g?
- Runtz | 3.5g is on menus in Missouri and Montana.