Afternoon Delight | Live Resin Disposable | 2g by RYTHM
$65
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 74.82%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $32.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Afternoon Delight | Live Resin Disposable | 2g by RYTHM is stocked at 1 dispensary across Nevada, priced $65. The lowest listed price right now is at Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las Vegas.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Pennsylvania (5)
- The Apothecarium Dispensary of BethlehemBethlehem, PA · 4.4★ · 2 g$85$42.50/g
- The Apothecarium Dispensary of StroudsburgStroudsburg, PA · 4.6★ · 2 g$85$42.50/g
- The Apothecarium Dispensary of Plymouth MeetingPlymouth Meeting, PA · 4.3★ · 2 g$85$42.50/g
- The Apothecarium Dispensary of AllentownAllentown, PA · 4.4★ · 2 g$85$42.50/g
- The Apothecarium Dispensary of ThorndaleThorndale, PA · 4.5★ · 2 g$85$42.50/g
Nevada (2)
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$65$32.50/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 2 g$65$32.50/g
Prices, deals & delivery near Las Vegas
- Cheapest flower in Las Vegas
- Cheapest carts & vapes in Las Vegas
- Cheapest edibles in Las Vegas
- Cheapest pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest concentrates in Las Vegas
- Cheapest infused pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest weed in Las Vegas
- Cheap ounces in Las Vegas
- Las Vegas cannabis prices
- Weed deals in Las Vegas (186)
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM Afternoon Delight | Live Resin Disposable | 2g?
- Afternoon Delight | Live Resin Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las Vegas, Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Henderson and The Apothecarium Dispensary of Bethlehem. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM Afternoon Delight | Live Resin Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Afternoon Delight | Live Resin Disposable | 2g range from $65 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM Afternoon Delight | Live Resin Disposable | 2g?
- Afternoon Delight | Live Resin Disposable | 2g is on menus in Nevada.