Animal Scout | Big Buds | 3.5g by RYTHM
$44–$45
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 28.03–30.87%
- In stock at
- 80 dispensaries
- Best price per gram
- $7.43/g
Prices updated Oct 2, 2026
Animal Scout | Big Buds | 3.5g by RYTHM is stocked at 2 dispensaries across Nevada and Ohio, priced $44–$45. The lowest listed price right now is at Trulieve Washington Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Pennsylvania (15)
- Trulieve Washington DispensaryWashington, PA · 4.6★ · 1/8 oz$26$7.43/gDeal
- Trulieve Medical Marijuana Dispensary WhitehallWhitehall Township, PA · 4.5★ · 1/8 oz$26$7.43/gDeal
- Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry TownshipCranberry Twp, PA · 4.5★ · 1/8 oz$26$7.43/gDeal
- Trulieve Lancaster DispensaryLancaster, PA · 4.9★ · 1/8 oz$26$7.43/gDeal
- Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop SharonSharon, PA · 5★ · 1/8 oz$35.25$10.07/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMonroeville, PA · 4.6★ · 3.5 g$40.50$11.57/g
- Curaleaf Dispensary AltoonaAltoona, PA · 4.7★ · 3.5 g$45$12.86/g
- Curaleaf Dispensary LancasterLancaster, PA · 4.8★ · 3.5 g$45$12.86/g
- Curaleaf Dispensary ErieErie, PA · 4.8★ · 3.5 g$45$12.86/g
- Curaleaf Dispensary BrookvilleBrookville, PA · 4.7★ · 3.5 g$45$12.86/g
- Curaleaf Dispensary GettysburgGettysburg, PA · 4.6★ · 3.5 g$45$12.86/g
- Curaleaf Dispensary HorshamHorsham, PA · 4.7★ · 3.5 g$45$12.86/g
- Curaleaf Dispensary AllentownAllentown, PA · 4.7★ · 3.5 g$45$12.86/g
- Curaleaf Dispensary WayneWayne, PA · 4.8★ · 3.5 g$45$12.86/g
- Curaleaf Dispensary MillcreekErie, PA · 4.9★ · 3.5 g$45$12.86/g
New York (14)
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 1/8 oz$35.40$10.11/gDeal
- Sage Seeds Cannabis DispensaryBellerose, NY · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/gDeal
- ZenZest Weed Dispensary & Cannabis DeliveryQueens, NY · 5★ · 1/8 oz$40.44$11.55/gDeal
- Nile Dispensary & Weed DeliveryWest New York, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
- Happy Days Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 3.5 g$45$12.86/gDeal
- Bayside Cannabis Dispensary & Weed Delivery QueensOakland Gardens, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- VedaLeaf - Cannabis DispensarySyracuse, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed DeliveryBrooklyn, NY · 4.6★ · 3.5 g$45$12.86/g
- DeMarino’sPort Jervis, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 1/8 oz$48$13.71/g
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Just Breathe.Binghamton, NY · 4.2★ · 1/8 oz$55$15.71/g
Illinois (13)
- EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - AddisonAddison, IL · 4.3★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- SEVEN POINTDanville, IL · 4.8★ · 1/8 oz$31.50$9/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- nuEra Chicago DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- nuEra East Dubuque DispensaryEast Dubuque, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- nuEra Chicago Southland DispensaryHarvey, IL · 4.9★ · 1/8 oz$33.75$9.64/gDeal
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 1/8 oz$34$9.71/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 1/8 oz$34$9.71/gDeal
- Cloud9 CannabisEast Peoria, IL · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Cloud9 CannabisEdwardsville, IL · 4.7★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Cloud9 CannabisOswego, IL · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryEvanston, IL · 4.6★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Cloud9 CannabisChampaign, IL · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
Maryland (12)
- Elevated DispoSalisbury, MD · 5★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- Evergrowing ReleafColumbia, MD · 4.9★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Elevated ReleafSykesville, MD · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
- The DispensaryWestminster, MD · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- ReLeaf ShopBaltimore, MD · 4.6★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Blair Wellness CenterBaltimore, MD · 4.6★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Remedy BaltimoreWindsor Mill, MD · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- KIP DispensaryCockeysville, MD · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPasadena, MD · 4.9★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryTowson, MD · 4.7★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryElkridge, MD · 4.9★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
New Jersey (11)
- Everest Dispensary Atlantic CityAtlantic City, NJ · 5★ · 1/8 oz$33$9.43/g
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 1/8 oz$35$10/gDeal
- Baked GoodzEast Orange, NJ · 5★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJElmwood Park, NJ · 5★ · 1/8 oz$41.25$11.79/gDeal
- Hello High DispensaryHammonton, NJ · 4.8★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Rollin' GreenAtlantic City, NJ · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Canna Bar Cannabis DispensaryMatawan, NJ · 5★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 1/8 oz$55$15.71/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNeptune Township, NJ · 4.8★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMt Holly, NJ · 4.6★ · 3.5 g$55.50$15.86/g
Ohio (10)
- UpLiftMilford, OH · 4.8★ · 1/8 oz$28.60$8.17/gDeal
- The Garden Dispensary Sycamore TownshipCincinnati, OH · 4.7★ · 1/8 oz$29$8.29/gDeal
- The Garden Dispensary Camp WashingtonCincinnati, OH · 4.7★ · 1/8 oz$29$8.29/gDeal
- Trulieve Beavercreek DispensaryBeavercreek, OH · 4.4★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- Trulieve Columbus Dispensary High StreetColumbus, OH · 3.4★ · 1/8 oz$33$9.43/gDeal
- ROAM DispensarySeven Hills, OH · 4.6★ · 1/8 oz$35.20$10.06/gDeal
- Nar Cannabis Delaware DispensaryDelaware, OH · 4.8★ · 1/8 oz$36.04$10.30/gDeal
- Nar Cannabis ColumbusColumbus, OH · 4.5★ · 1/8 oz$36.34$10.38/gDeal
- Theory Wellness Columbus DispensaryColumbus, OH · 4.7★ · 1/8 oz$38$10.86/g
- Leaf ReliefReynoldsburg, OH · 2.8★ · 1/8 oz$44$12.57/gDeal
Nevada (3)
- Mint Cannabis - Las Vegas StripLas Vegas, NV · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 1/8 oz$45$12.86/g
Massachusetts (2)
- Ember Gardens Weed Dispensary Cape CodOrleans, MA · 4.9★ · 1/8 oz$30$8.57/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySharon, MA · 4.5★ · 1/8 oz$35.25$10.07/g
Prices, deals & delivery near Washington
Where to buy Animal Scout | Big Buds | 3.5g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM Animal Scout | Big Buds | 3.5g?
- Animal Scout | Big Buds | 3.5g is listed at 2 licensed dispensaries, including Trulieve Washington Dispensary, Trulieve Medical Marijuana Dispensary Whitehall and Trulieve Medical Marijuana Dispensary Cranberry Township. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM Animal Scout | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Animal Scout | Big Buds | 3.5g range from $44 to $45 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM Animal Scout | Big Buds | 3.5g?
- Animal Scout | Big Buds | 3.5g is on menus in Nevada and Ohio.