Brownie Scout | Big Buds | 14g by RYTHM
$90
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 22.74%
- In stock at
- 18 dispensaries
- Best price per gram
- $6.43/g
Prices updated Oct 2, 2026
Brownie Scout | Big Buds | 14g by RYTHM is stocked at 1 dispensary across Nevada, priced $90. The lowest listed price right now is at Tree Of Life Weed Dispensary Las Vegas.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Illinois (8)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 14 g$100.50$7.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 14 g$100.50$7.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 14 g$100.50$7.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryLombard, IL · 4.7★ · 14 g$100.50$7.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.5★ · 14 g$100.50$7.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.6★ · 14 g$100.50$7.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryHighland Park, IL · 4.7★ · 14 g$100.50$7.18/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 14 g$100.50$7.18/g
Maryland (6)
- Ritual DispensaryGlen Burnie, MD · 4.7★ · 1/2 oz$105$7.50/gDeal
- KIP DispensaryCockeysville, MD · 4.8★ · 1/2 oz$120$8.57/g
- Positive Energy Dispensary - Ocean CityOcean City, MD · 4.6★ · 1/2 oz$120$8.57/g
- Jenny's DispensaryLanham, MD · 4.9★ · 1/2 oz$120$8.57/g
- Trulieve Halethorpe DispensaryHalethorpe, MD · 3.6★ · 1/2 oz$140$10/g
- Trulieve Lutherville DispensaryTimonium, MD · 4★ · 1/2 oz$140$10/g
Connecticut (2)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryWaterbury, CT · 4.7★ · 14 g$108.50$7.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryAshford, CT · 4.7★ · 14 g$108.50$7.75/g
Nevada (1)
- Tree Of Life Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.5★ · 1/2 oz$90$6.43/g
New York (1)
- DeMarino’sPort Jervis, NY · 5★ · 1/2 oz$120$8.57/g
Prices, deals & delivery near Las Vegas
- Cheapest flower in Las Vegas
- Cheapest carts & vapes in Las Vegas
- Cheapest edibles in Las Vegas
- Cheapest pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest concentrates in Las Vegas
- Cheapest infused pre-rolls in Las Vegas
- Cheapest weed in Las Vegas
- Cheap ounces in Las Vegas
- Las Vegas cannabis prices
- Weed deals in Las Vegas (186)
Where to buy Brownie Scout | Big Buds | 14g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM Brownie Scout | Big Buds | 14g?
- Brownie Scout | Big Buds | 14g is listed at 1 licensed dispensary, including Tree Of Life Weed Dispensary Las Vegas, Zen Leaf Cannabis Dispensary and Zen Leaf Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM Brownie Scout | Big Buds | 14g cost?
- Menu prices for Brownie Scout | Big Buds | 14g range from $90 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM Brownie Scout | Big Buds | 14g?
- Brownie Scout | Big Buds | 14g is on menus in Nevada.