Garlic Drip | Big Buds | 3.5g by RYTHM
$45.20
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 31.13%
- In stock at
- 27 dispensaries
- Best price per gram
- $10.11/g
Prices updated Oct 2, 2026
Garlic Drip | Big Buds | 3.5g by RYTHM is stocked at 1 dispensary across New York, priced $45.20. The lowest listed price right now is at Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (14)
- RISE DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryHallandale Beach, FL · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.8★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Cannabis Dispensary BrandonBrandon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryFruitland Park, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Marijuana Dispensary Tallahassee on TennesseeTallahassee, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE New Port RicheyNew Port Richey, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryCrystal River, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Sun CitySun City Center, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley ChapelWesley Chapel, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryDunnellon, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryMiami, FL · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- RISE DispensaryWest Palm Beach, FL · 5★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- Rise Dispensary Pinellas ParkPinellas Park, FL · 3.7★ · 1/8 oz$50$14.29/g
New York (10)
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 1/8 oz$35.40$10.11/gDeal
- Sage Seeds Cannabis DispensaryBellerose, NY · 4.9★ · 1/8 oz$40$11.43/gDeal
- Happy Days Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 3.5 g$45$12.86/gDeal
- Bayside Cannabis Dispensary & Weed Delivery QueensOakland Gardens, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed DeliveryBrooklyn, NY · 4.6★ · 3.5 g$45$12.86/g
- DeMarino’sPort Jervis, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/g
- Green Leaf Wellness Co. Cannabis DispensaryLatham, NY · 4.9★ · 1/8 oz$45.20$12.91/gDeal
- Greenleaf Cannabis LLC/Licensed NY Weed DispensaryNew York, NY · 4.5★ · 1/8 oz$45.20$12.91/gDeal
- Electric City Cannabis Co - Weed Delivery & DispensarySchenectady, NY · 4.9★ · 1/8 oz$50$14.29/g
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 1/8 oz$50$14.29/g
Connecticut (3)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMeriden, CT · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryWaterbury, CT · 4.7★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNewington, CT · 4.4★ · 3.5 g$45.50$13/g
Prices, deals & delivery near Staten Island
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM Garlic Drip | Big Buds | 3.5g?
- Garlic Drip | Big Buds | 3.5g is listed at 1 licensed dispensary, including Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten Island, Sage Seeds Cannabis Dispensary and Happy Days Cannabis Dispensary & Delivery. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM Garlic Drip | Big Buds | 3.5g cost?
- Menu prices for Garlic Drip | Big Buds | 3.5g range from $45.20 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM Garlic Drip | Big Buds | 3.5g?
- Garlic Drip | Big Buds | 3.5g is on menus in New York.