OMG | Live Resin Disposable | 2g by RYTHM
$85
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- CBD
- 0.13%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $32.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
OMG | Live Resin Disposable | 2g by RYTHM is stocked at 1 dispensary across New York, priced $85. The lowest listed price right now is at OMG Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (3)
- Central Budz Dispensary YonkersYonkers, NY · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 2 g$96$48/g
- SOFACLUB CANNABISNew York, NY · 5★ · 2 g$96$48/g
Massachusetts (2)
- OMG Cannabis DispensaryFitchburg, MA · 4.7★ · 2 g$65$32.50/g
- The Green Lady DispensaryNantucket, MA · 4.8★ · 2 g$100$50/g
Prices, deals & delivery near Fitchburg
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM OMG | Live Resin Disposable | 2g?
- OMG | Live Resin Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including OMG Cannabis Dispensary, Central Budz Dispensary Yonkers and SOFACLUB CANNABIS. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM OMG | Live Resin Disposable | 2g cost?
- Menu prices for OMG | Live Resin Disposable | 2g range from $85 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM OMG | Live Resin Disposable | 2g?
- OMG | Live Resin Disposable | 2g is on menus in New York.