RYTHM 3.5g Durban Z (S) by RYTHM
$32.25–$39
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 20.5–24.82%
- CBD
- 0.02%
- In stock at
- 16 dispensaries
- Best price per gram
- $7.71/g
Prices updated Oct 1, 2026
RYTHM 3.5g Durban Z (S) by RYTHM is stocked at 3 dispensaries across Illinois, Minnesota and Nevada, priced $32.25–$39. The lowest listed price right now is at EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - Addison.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Illinois (10)
- EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - AddisonAddison, IL · 4.3★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - RosemontRosemont, IL · 4.7★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenryMcHenry, IL · 4.6★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- Mint Cannabis - Forest ParkForest Park, IL · 4.5★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- Mint Cannabis - Villa ParkVilla Park, IL · 4.7★ · 1/8 oz$27$7.71/gDeal
- SEVEN POINTDanville, IL · 4.8★ · 1/8 oz$31.50$9/gDeal
- High Profile of Martinsville DispensaryMartinsville, IL · 4.9★ · 1/8 oz$36$10.29/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 3.5 g$45.50$13/g
- Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol StreamCarol Stream, IL · 4.9★ · 3.5 g$55$15.71/g
- Bisa Lina - JolietJoliet, IL · 4.9★ · 3.5 g$55$15.71/g
Minnesota (2)
- Edina CannaEdina, MN · 4.8★ · 1/8 oz$32.25$9.21/gDeal
- Minnesota CannaEdina, MN · 4.8★ · 1/8 oz$32.25$9.21/gDeal
Nevada (2)
- Tree Of Life Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.5★ · 1/8 oz$39$11.14/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 1/8 oz$45$12.86/g
New York (1)
- Nile Dispensary & Weed DeliveryWest New York, NY · 5★ · 1/8 oz$45$12.86/gDeal
Connecticut (1)
- Curaleaf Dispensary GrotonGroton, CT · 4.3★ · 1/8 oz$56.50$16.14/g
Prices, deals & delivery near Addison
Frequently asked questions
- Where can I buy RYTHM RYTHM 3.5g Durban Z (S)?
- RYTHM 3.5g Durban Z (S) is listed at 3 licensed dispensaries, including EarthMed Medical & Recreational Marijuana Dispensary - Addison, EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - Rosemont and EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does RYTHM RYTHM 3.5g Durban Z (S) cost?
- Menu prices for RYTHM 3.5g Durban Z (S) range from $32.25 to $39 across the dispensaries that list it.
- Which states carry RYTHM RYTHM 3.5g Durban Z (S)?
- RYTHM 3.5g Durban Z (S) is on menus in Illinois, Minnesota and Nevada.