Sauce | Essentials | Aloha Express | Live Resin Disposable | 1.25g by Sauce.
$44
- Category
- Vape Pens
- Size
- 1.25 g
- THC
- 75.49%
- CBD
- 4.05%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $24.07/g
Prices updated Oct 1, 2026
Sauce | Essentials | Aloha Express | Live Resin Disposable | 1.25g by Sauce. is stocked at 1 dispensary across California, priced $44. The lowest listed price right now is at Cookies San Bernardino Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (6)
- Cookies San Bernardino DispensarySan Bernardino, CA · 5★ · 1.25 g$30.09$24.07/gDeal
- Mr. Nice Guy Cannabis DispensaryLake Elsinore, CA · 4.8★ · 1.25 g$44$35.20/g
- Mr. Nice GuySanta Ana, CA · 4.7★ · 1.25 g$44$35.20/g
- 420 Flower FactoryCosta Mesa, CA · 5★ · 1.25 g$44$35.20/g
- Mr. Nice Guy - VistaVista, CA · 4.5★ · 1.25 g$44$35.20/g
- High Rollers Cannabis CoPalm Springs, CA · 4.7★ · 1.25 g$45$36/gDeal
Prices, deals & delivery near San Bernardino
Frequently asked questions
- Where can I buy Sauce. Sauce | Essentials | Aloha Express | Live Resin Disposable | 1.25g?
- Sauce | Essentials | Aloha Express | Live Resin Disposable | 1.25g is listed at 1 licensed dispensary, including Cookies San Bernardino Dispensary, Mr. Nice Guy Cannabis Dispensary and Mr. Nice Guy. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Sauce. Sauce | Essentials | Aloha Express | Live Resin Disposable | 1.25g cost?
- Menu prices for Sauce | Essentials | Aloha Express | Live Resin Disposable | 1.25g range from $44 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Sauce. Sauce | Essentials | Aloha Express | Live Resin Disposable | 1.25g?
- Sauce | Essentials | Aloha Express | Live Resin Disposable | 1.25g is on menus in California.