Kosher Dawg [14g] Flower by Savvy
$45–$80.50
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 21.87–23.12%
- CBD
- 0.05–0.07%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $3.21/g
Prices updated Oct 1, 2026
Kosher Dawg [14g] Flower by Savvy is stocked at 8 dispensaries across Arizona, priced $45–$80.50. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Phoenix Airport.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (8) — Kosher Dawg [14g] Flower in Arizona
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 1/2 oz$45$3.21/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 1/2 oz$45$3.21/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 1/2 oz$45$3.21/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 1/2 oz$45$3.21/gDeal
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 14 g$80.50$5.75/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 14 g$80.50$5.75/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 14 g$80.50$5.75/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 14 g$80.50$5.75/g
Pennsylvania (2)
- Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary GibsoniaGibsonia, PA · 4.7★ · 1/2 oz$45$3.21/gDeal
- Ayr Wellness Medical Marijuana Dispensary Bryn MawrBryn Mawr, PA · 4.8★ · 1/2 oz$45$3.21/gDeal
Kosher Dawg [14g] Flower by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Where to buy Kosher Dawg [14g] Flower by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Kosher Dawg [14g] Flower?
- Kosher Dawg [14g] Flower is listed at 8 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Phoenix Airport, JARS Cannabis El Mirage and JARS Cannabis Arcadia. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Kosher Dawg [14g] Flower cost?
- Menu prices for Kosher Dawg [14g] Flower range from $45 to $80.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Kosher Dawg [14g] Flower?
- Kosher Dawg [14g] Flower is on menus in Arizona.