
Savvy Red Bullz 14g Ground
$30.50
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 20.58%
- CBD
- 0.06%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $2.18/g
Prices updated Oct 1, 2026
Savvy Red Bullz 14g Ground is stocked at 4 dispensaries across Arizona, priced $30.50. The lowest listed price right now is at Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.).
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (6) — Savvy Red Bullz 14g Ground in Arizona
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 14 g$30.50$2.18/g
Savvy Red Bullz 14g Ground by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Where to buy Savvy Red Bullz 14g Ground by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Red Bullz 14g Ground?
- Savvy Red Bullz 14g Ground is listed at 4 licensed dispensaries, including Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.), Zen Leaf Dispensary Chandler and Zen Leaf Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Red Bullz 14g Ground cost?
- Menu prices for Savvy Red Bullz 14g Ground range from $30.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Red Bullz 14g Ground?
- Savvy Red Bullz 14g Ground is on menus in Arizona.