Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g by Savvy
$45.50–$89.25
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 81.5–86.93%
- CBD
- 0.17–0.18%
- In stock at
- 25 dispensaries
- Best price per gram
- $19.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g by Savvy is stocked at 2 dispensaries across Arizona and Florida, priced $45.50–$89.25. The lowest listed price right now is at Mint Cannabis - Willowbrook.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Illinois (8)
- Mint Cannabis - WillowbrookWillowbrook, IL · 4.9★ · 2 g$39$19.50/gDeal
- Mint Cannabis - Forest ParkForest Park, IL · 4.5★ · 2 g$39$19.50/gDeal
- Mint Cannabis - Villa ParkVilla Park, IL · 4.7★ · 2 g$39$19.50/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 2 g$51.75$25.88/gDeal
- nuEra Chicago DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 2 g$51.75$25.88/gDeal
- Prairie Cannabis Dispensary Chicago South LoopChicago, IL · 4.9★ · 2 g$51.75$25.88/gDeal
- nuEra Chicago Southland DispensaryHarvey, IL · 4.9★ · 2 g$51.75$25.88/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensaryHighland Park, IL · 4.7★ · 2 g$69.50$34.75/g
Florida (6)
- MÜV Cannabis DispensaryCape Coral, FL · 4.9★ · 2 g$89.25$44.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryTallahassee, FL · 4.8★ · 2 g$89.25$44.63/g
- MÜV Dispensary Winter HavenWinter Haven, FL · 4.9★ · 2 g$89.25$44.63/g
- MÜV Dispensary Lake CityLake City, FL · 4.8★ · 2 g$89.25$44.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryTallahassee, FL · 5★ · 2 g$89.25$44.63/g
- Cannabisseur @ Cape CoralCape Coral, FL · 2 g$89.25$44.63/g
Maryland (5)
- Sunburst PharmCambridge, MD · 4.9★ · 2 g$69$34.50/g
- ChesacannaCockeysville, MD · 4.7★ · 2 g$69$34.50/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPasadena, MD · 4.9★ · 2 g$69.50$34.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryTowson, MD · 4.7★ · 2 g$69.50$34.75/g
- Crabtree DispensaryKensington, MD · 4.9★ · 2 g$72$36/g
New Jersey (4)
- Unity Rd. Cannabis ShopSomerset, NJ · 4.9★ · 2 g$52.50$26.25/gDeal
- Monteverde NJRed Bank, NJ · 4.7★ · 2 g$69$34.50/g
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 2 g$80$40/gDeal
- Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJElmwood Park, NJ · 5★ · 2 g$80$40/g
Arizona (2)
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$45.50$22.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPrescott, AZ · 4.7★ · 2 g$45.50$22.75/g
Prices, deals & delivery near Willowbrook
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g?
- Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g is listed at 2 licensed dispensaries, including Mint Cannabis - Willowbrook, Mint Cannabis - Forest Park and Mint Cannabis - Villa Park. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g cost?
- Menu prices for Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g range from $45.50 to $89.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g?
- Savvy | Bacio Gelato | Cartridge | 2g is on menus in Arizona and Florida.