Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g by Savvy
$35
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 88.02–89.01%
- CBD
- 0.18–0.24%
- In stock at
- 15 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g by Savvy is stocked at 2 dispensaries across Arizona, priced $35. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary McClintock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Illinois (10)
- Prairie Cannabis Dispensary Chicago South LoopChicago, IL · 4.9★ · 2 g$56.25$28.13/gDeal
- Cloud9 CannabisChampaign, IL · 4.8★ · 2 g$74$37/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryProspect Heights, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryEvanston, IL · 4.6★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryLombard, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.5★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.6★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryHighland Park, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
Arizona (2) — Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g in Arizona
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
Maryland (1)
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 2 g$55$27.50/g
New Jersey (1)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMt Holly, NJ · 4.6★ · 2 g$74.50$37.25/g
West Virginia (1)
- Zen Leaf Dispensary WheelingWheeling, WV · 4.9★ · 2 g$84.25$42.13/g
Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Where to buy Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g?
- Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g is listed at 2 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary McClintock, Sol Flower Dispensary Sun City and Greenwave Dispensary Maryland. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g cost?
- Menu prices for Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g range from $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g?
- Savvy | Blue Raz Haze | Pods | 2g is on menus in Arizona.