Savvy | Clementine | Disposable | 2g by Savvy
$35
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 84.74–89.34%
- CBD
- 0.17–0.22%
- In stock at
- 63 dispensaries
- Best price per gram
- $17.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
Savvy | Clementine | Disposable | 2g by Savvy is stocked at 2 dispensaries across Arizona, priced $35. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary McClintock.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (46)
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryFort Myers, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryLongwood, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryApollo Beach, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensarySpring Hill, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryWellington, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryNorth Port, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrange City, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensarySt. Petersburg, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryLady Lake, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville Beach, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryPinellas Park, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryZephyrhills, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Melbourne, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryGainesville, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryOcala, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Dispensary Winter HavenWinter Haven, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Charlotte, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryPanama City Beach, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Palm Beach, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Orange, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Dispensary Fort Myers - CypressFort Myers, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryStuart, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryWinter Springs, FL · 5★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryTitusville, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Dispensary Lake CityLake City, FL · 4.8★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryTampa, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryNavarre, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryTampa, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Palm Beach, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryFort Pierce, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensaryApopka, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
- MÜV Cannabis DispensarySebring, FL · 4.9★ · 2 g$99.75$49.88/g
Ohio (6)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryCincinnati, OH · 4.2★ · 2 g$79.50$39.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryRiverside, OH · 4.2★ · 2 g$79.50$39.75/g
- Zen Leaf Dispensary CantonCanton, OH · 4.4★ · 2 g$79.50$39.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNewark, OH · 4.5★ · 2 g$79.50$39.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryBowling Green, OH · 4.4★ · 2 g$79.50$39.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryAntwerp, OH · 4.3★ · 2 g$79.50$39.75/g
Illinois (3)
- Mint Cannabis - WillowbrookWillowbrook, IL · 4.9★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Mint Cannabis - Forest ParkForest Park, IL · 4.5★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Mint Cannabis - Villa ParkVilla Park, IL · 4.7★ · 2 g$45$22.50/gDeal
New Jersey (3)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNeptune Township, NJ · 4.8★ · 2 g$79.50$39.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMt Holly, NJ · 4.6★ · 2 g$79.50$39.75/g
- Brute's RootsEgg Harbor Township, NJ · 4.7★ · 2 g$79.56$39.78/g
Arizona (2) — Savvy | Clementine | Disposable | 2g in Arizona
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
Virginia (2)
- Zen Leaf Dispensary BuckhannonBuckhannon, VA · 5★ · 2 g$89.25$44.63/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryCharleston, VA · 4.9★ · 2 g$89.25$44.63/g
West Virginia (1)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryWestover, WV · 5★ · 2 g$89.25$44.63/g
Savvy | Clementine | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Where to buy Savvy | Clementine | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Savvy | Clementine | Disposable | 2g?
- Savvy | Clementine | Disposable | 2g is listed at 2 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary McClintock, Sol Flower Dispensary Sun City and Mint Cannabis - Willowbrook. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Savvy | Clementine | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Savvy | Clementine | Disposable | 2g range from $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Savvy | Clementine | Disposable | 2g?
- Savvy | Clementine | Disposable | 2g is on menus in Arizona.