Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g by Savvy
$30–$95.25
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 81.9–88.74%
- CBD
- 0.17–0.8%
- In stock at
- 66 dispensaries
- Best price per gram
- $15/g
Prices updated Oct 2, 2026
Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g by Savvy is stocked at 6 dispensaries across Arizona and Florida, priced $30–$95.25. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Cave Creek.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (45)
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryFort Myers, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryLongwood, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensarySpring Hill, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryWellington, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrange Park, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryShalimar, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryCape Coral, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrmond Beach, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryLady Lake, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryClearwater, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville Beach, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensarySebastian, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryPinellas Park, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryZephyrhills, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOcala, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Palm Beach, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Orange, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Dispensary Fort Myers - CypressFort Myers, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryWinter Springs, FL · 5★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryTitusville, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryTampa, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryNavarre, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryTampa, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Palm Beach, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryFort Pierce, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryApopka, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryHaines City, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensarySebring, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryTampa, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryFort Myers Beach, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- Florida Cannabis Supply ZephyrhillsZephyrhills, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
Arizona (7) — Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$30$15/gDeal
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Deeply Rooted Boutique Cannabis CompanyEl Mirage, AZ · 4.8★ · 2 g$37.50$18.75/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$49$24.50/g
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$49$24.50/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$49.50$24.75/g
Illinois (6)
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 2 g$42.60$21.30/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 2 g$42.60$21.30/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 2 g$59.25$29.63/gDeal
- NOBOLakemoor, IL · 4.8★ · 2 g$63.20$31.60/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensaryHighland Park, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Planet 13 Dispensary WaukeganWaukegan, IL · 4.5★ · 2 g$79$39.50/g
New Jersey (3)
- Unity Rd. Cannabis ShopSomerset, NJ · 4.9★ · 2 g$56.25$28.13/gDeal
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 2 g$74$37/g
- Cannavibes Dispensary Elmwood Park NJElmwood Park, NJ · 5★ · 2 g$74$37/g
Maryland (3)
- Dispensary WorksWhite Plains, MD · 4.7★ · 2 g$72$36/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensaryElkridge, MD · 4.9★ · 2 g$74.50$37.25/g
- KIP DispensaryCockeysville, MD · 4.8★ · 2 g$80$40/g
New York (1)
- Nile Dispensary & Weed DeliveryWest New York, NY · 5★ · 2 g$67$33.50/gDeal
Ohio (1)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryBowling Green, OH · 4.4★ · 2 g$79.50$39.75/g
Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Where to buy Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g?
- Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g is listed at 6 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Cave Creek, Sol Flower Dispensary McClintock and Sol Flower Dispensary Sun City. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g range from $30 to $95.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g?
- Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g is on menus in Arizona and Florida.