Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g by Savvy
$30–$95.25
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 79–91.17%
- CBD
- 0.18–0.28%
- In stock at
- 86 dispensaries
- Best price per gram
- $15/g
Prices updated Oct 2, 2026
Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g by Savvy is stocked at 7 dispensaries across Arizona and Florida, priced $30–$95.25. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Arcadia.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (58) — Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g in Florida
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryLongwood, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryApollo Beach, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensarySpring Hill, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryWellington, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryPensacola, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryDeerfield Beach, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryNorth Port, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrange Park, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryShalimar, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensarySt. Petersburg, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryCape Coral, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensarySarasota, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryBoynton Beach, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrmond Beach, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryLady Lake, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryJacksonville Beach, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryLutz, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensarySebastian, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryPinellas Park, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryZephyrhills, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryBradenton, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryGainesville, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOcala, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryTallahassee, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Dispensary Winter HavenWinter Haven, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Charlotte, FL · 4.8★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryPanama City Beach, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryWest Palm Beach, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Orange, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryPort Richey, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryStuart, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryWinter Springs, FL · 5★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryPalatka, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryAuburndale, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
- MÜV Cannabis DispensaryVenice, FL · 4.9★ · 2 g$95.25$47.63/g
Illinois (16)
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 2 g$42.60$21.30/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 2 g$42.60$21.30/gDeal
- Mint Cannabis - WillowbrookWillowbrook, IL · 4.9★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Mint Cannabis - Villa ParkVilla Park, IL · 4.7★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- NOBOLakemoor, IL · 4.8★ · 2 g$59.20$29.60/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 2 g$59.25$29.63/gDeal
- nuEra East Dubuque DispensaryEast Dubuque, IL · 4.9★ · 2 g$59.25$29.63/gDeal
- Prairie Cannabis Dispensary Chicago South LoopChicago, IL · 4.9★ · 2 g$59.25$29.63/gDeal
- Cloud9 CannabisEdwardsville, IL · 4.7★ · 2 g$74$37/g
- Cloud9 CannabisOswego, IL · 4.8★ · 2 g$74$37/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.5★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.6★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryHighland Park, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Planet 13 Dispensary WaukeganWaukegan, IL · 4.5★ · 2 g$79$39.50/g
Arizona (6) — Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g in Arizona
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$30$15/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$30$15/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$30$15/gDeal
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$49$24.50/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$49.50$24.75/g
Maryland (3)
- Four Green Fields, LLCStreet, MD · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPasadena, MD · 4.9★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Sunburst PharmCambridge, MD · 4.9★ · 2 g$79$39.50/g
Nevada (2)
- Curaleaf Dispensary SparksSparks, NV · 4.9★ · 2 g$50$25/g
- Curaleaf Dispensary Sun ValleySun Valley, NV · 4.7★ · 2 g$50$25/g
New Jersey (1)
- Daylite DispensaryMt Laurel Township, NJ · 4.9★ · 2 g$80$40/gDeal
Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Where to buy Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g?
- Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g is listed at 7 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Arcadia, JARS Cannabis North Phoenix and JARS Cannabis Tolleson. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g range from $30 to $95.25 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g?
- Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g is on menus in Arizona and Florida.