Savvy | Sour Bubble | Disposable | 2g by Savvy
$120
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.36%
- In stock at
- 6 dispensaries
- Best price per gram
- $39.75/g
Prices updated Oct 1, 2026
Savvy | Sour Bubble | Disposable | 2g by Savvy is stocked at 1 dispensary across Connecticut, priced $120. The lowest listed price right now is at Zen Leaf Cannabis Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Connecticut (4)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaugatuck, CT · 4.4★ · 2 g$85.10$42.55/g
- Trulieve Bristol DispensaryBristol, CT · 4.6★ · 2 g$115$57.50/g
- High Profile of Canton DispensaryCanton, CT · 4.8★ · 2 g$120$60/g
- Curaleaf Dispensary GrotonGroton, CT · 4.3★ · 2 g$129$64.50/g
Pennsylvania (2)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryFairless Hills, PA · 4.7★ · 2 g$79.50$39.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryWynnewood, PA · 4.7★ · 2 g$79.50$39.75/g
Prices, deals & delivery near Fairless Hills
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Savvy | Sour Bubble | Disposable | 2g?
- Savvy | Sour Bubble | Disposable | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Zen Leaf Cannabis Dispensary, Zen Leaf Cannabis Dispensary and Zen Leaf Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Savvy | Sour Bubble | Disposable | 2g cost?
- Menu prices for Savvy | Sour Bubble | Disposable | 2g range from $120 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Savvy | Sour Bubble | Disposable | 2g?
- Savvy | Sour Bubble | Disposable | 2g is on menus in Connecticut.