Savvy | White Widow | Pods | 2g by Savvy
$32.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.58%
- CBD
- 0.36%
- In stock at
- 16 dispensaries
- Best price per gram
- $16.25/g
Prices updated Oct 1, 2026
Savvy | White Widow | Pods | 2g by Savvy is stocked at 1 dispensary across Arizona, priced $32.50. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary University.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Illinois (7)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryProspect Heights, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryEvanston, IL · 4.6★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryLombard, IL · 4.7★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.5★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryChicago, IL · 4.6★ · 2 g$74.50$37.25/g
Maryland (5)
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 2 g$60$30/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryGermantown, MD · 4.8★ · 2 g$74.50$37.25/g
- Sunburst PharmCambridge, MD · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- ChesacannaCockeysville, MD · 4.7★ · 2 g$75$37.50/g
- Dispensary WorksWhite Plains, MD · 4.7★ · 2 g$76$38/gDeal
West Virginia (2)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryWestover, WV · 5★ · 2 g$84.25$42.13/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMorgantown, WV · 4.8★ · 2 g$84.25$42.13/g
Arizona (1)
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
Virginia (1)
- Zen Leaf Cannabis DispensaryClarksburg, VA · 4.9★ · 2 g$84.25$42.13/g
Prices, deals & delivery near Tempe
Where to buy Savvy | White Widow | Pods | 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Savvy | White Widow | Pods | 2g?
- Savvy | White Widow | Pods | 2g is listed at 1 licensed dispensary, including Sol Flower Dispensary University, Greenwave Dispensary Maryland and Zen Leaf Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Savvy | White Widow | Pods | 2g cost?
- Menu prices for Savvy | White Widow | Pods | 2g range from $32.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Savvy | White Widow | Pods | 2g?
- Savvy | White Widow | Pods | 2g is on menus in Arizona.