
Savvy Terp Town 14g Ground
$30.50
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 20.55%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $2.18/g
Prices updated Oct 1, 2026
Savvy Terp Town 14g Ground is stocked at 4 dispensaries across Arizona, priced $30.50. The lowest listed price right now is at Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.).
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (7) — Savvy Terp Town 14g Ground in Arizona
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Dispensary ChandlerChandler, AZ · 4.8★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPrescott, AZ · 4.7★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 14 g$30.50$2.18/g
Savvy Terp Town 14g Ground by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Where to buy Savvy Terp Town 14g Ground by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Savvy Terp Town 14g Ground?
- Savvy Terp Town 14g Ground is listed at 4 licensed dispensaries, including Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.), Zen Leaf Dispensary Chandler and Zen Leaf Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Savvy Terp Town 14g Ground cost?
- Menu prices for Savvy Terp Town 14g Ground range from $30.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Savvy Terp Town 14g Ground?
- Savvy Terp Town 14g Ground is on menus in Arizona.