BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g by Select
$33–$55.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 86.01–91.29%
- CBD
- 0.17–2.78%
- In stock at
- 97 dispensaries
- Best price per gram
- $16.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g by Select is stocked at 9 dispensaries across Arizona, priced $33–$55.50. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Mesa.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (54)
- Curaleaf Dispensary Palm BayPalm Bay, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Palm HarborPalm Harbor, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary JacksonvilleJacksonville, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary DaytonaDaytona Beach, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orange ParkOrange Park, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary St. PetersburgSt. Petersburg, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orlando EastOrlando, FL · 4.5★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary BrandonBrandon, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary SanfordSanford, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Spring HillSpring Hill, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orlando SouthOrlando, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary PensacolaPensacola, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Lake WorthLake Worth Beach, FL · 4.5★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary DeerfieldDeerfield Beach, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary TampaTampa, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Fort PierceFort Pierce, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary TamaracTamarac, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary North St. PetersburgSt. Petersburg, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Jacksonville San JoseJacksonville, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary North MiamiMiami, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary SarasotaSarasota, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary West Palm BeachWest Palm Beach, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary BradentonBradenton, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary TallahasseeTallahassee, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary ClermontClermont, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary ClearwaterClearwater, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 EastBradenton, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary LargoLargo, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary EnglewoodEnglewood, FL · 4.9★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary HallandaleHallandale Beach, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Wesley ChapelTampa, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Miami Kendall 152Miami, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orlando International DriveOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Tampa SouthTampa, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Miami AirportMiami, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Pensacola 9 MilePensacola, FL · 4.9★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary StuartStuart, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Lady LakeLady Lake, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Punta GordaPunta Gorda, FL · 5★ · 2 g$70$35/gDeal
Arizona (15) — BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g in Arizona
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- The GOOD DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$34.97$17.48/gDeal
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$55.50$27.75/g
Maryland (8)
- Remedy ColumbiaColumbia, MD · 4.8★ · 2 g$60$30/gDeal
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 2 g$65$32.50/g
- The Forest BaltimoreBaltimore, MD · 4.7★ · 2 g$66.50$33.25/gDeal
- Cookies Baltimore Cannabis DispensaryBaltimore, MD · 4.5★ · 2 g$70$35/g
- Mana Supply Co.Middle River, MD · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Mana Supply Co.Edgewater, MD · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- The Reserve, a Collaboration with ManaPasadena, MD · 5★ · 2 g$80$40/g
- KOAN CannabisHagerstown, MD · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
New York (7)
- Buffalo Dreams DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$61.95$30.98/g
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 2 g$83$41.50/g
- AltoCanna Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$83$41.50/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 2 g$90.40$45.20/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 2 g$93.79$46.90/gDeal
New Jersey (5)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 2 g$64.40$32.20/gDeal
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 2 g$76.50$38.25/gDeal
- Hello High DispensaryHammonton, NJ · 4.8★ · 2 g$79$39.50/g
- Public Absecon DispensaryAbsecon, NJ · 4.9★ · 2 g$84.70$42.35/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$92$46/g
Illinois (3)
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - RosemontRosemont, IL · 4.7★ · 2 g$48$24/gDeal
- NOXX Cannabis E. PeoriaEast Peoria, IL · 4.7★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 2 g$58$29/g
Nevada (3)
- Green DispensaryLas Vegas, NV · 4.3★ · 2 g$49.99$25/g
- Green Cannabis Co.Las Vegas, NV · 4.4★ · 2 g$49.99$25/g
- Green DispensaryLas Vegas, NV · 4.7★ · 2 g$49.99$25/g
Massachusetts (2)
- Pettals Cannabis Dispensary - AttleboroAttleboro, MA · 4.8★ · 2 g$46$23/g
- Pettals Cannabis Dispensary - CharltonCharlton, MA · 4.8★ · 2 g$46$23/g
BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g by state
Prices, deals & delivery near Mesa
Where to buy BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g in Phoenix, AZ (5)BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g in Miami, FL (4)BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g in Orlando, FL (4)BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g in Tampa, FL (4)BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g in Jacksonville, FL (3)BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g in Las Vegas, NV (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g?
- BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g is listed at 9 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Mesa, JARS Cannabis East Tucson and JARS Cannabis El Mirage. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g cost?
- Menu prices for BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g range from $33 to $55.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g?
- BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g is on menus in Arizona.