BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g by Select
$30–$33
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 88.04–89.83%
- CBD
- 2.34–2.92%
- In stock at
- 82 dispensaries
- Best price per gram
- $15/g
Prices updated Oct 2, 2026
BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g by Select is stocked at 5 dispensaries across Arizona, priced $30–$33. The lowest listed price right now is at Deeply Rooted Boutique Cannabis Company.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (54)
- Curaleaf Dispensary Palm BayPalm Bay, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Palm HarborPalm Harbor, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary JacksonvilleJacksonville, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary DaytonaDaytona Beach, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orange ParkOrange Park, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary St. PetersburgSt. Petersburg, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orlando EastOrlando, FL · 4.5★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary BrandonBrandon, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary SanfordSanford, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Spring HillSpring Hill, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orlando SouthOrlando, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary PensacolaPensacola, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Lake WorthLake Worth Beach, FL · 4.5★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary DeerfieldDeerfield Beach, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary TampaTampa, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Fort PierceFort Pierce, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary TamaracTamarac, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary North St. PetersburgSt. Petersburg, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Jacksonville San JoseJacksonville, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary North MiamiMiami, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary SarasotaSarasota, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary West Palm BeachWest Palm Beach, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary BradentonBradenton, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary TallahasseeTallahassee, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary ClermontClermont, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary ClearwaterClearwater, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 EastBradenton, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary LargoLargo, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary EnglewoodEnglewood, FL · 4.9★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary HallandaleHallandale Beach, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Wesley ChapelTampa, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Miami Kendall 152Miami, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orlando International DriveOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Tampa SouthTampa, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Miami AirportMiami, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Pensacola 9 MilePensacola, FL · 4.9★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary StuartStuart, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Lady LakeLady Lake, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Punta GordaPunta Gorda, FL · 5★ · 2 g$70$35/gDeal
Arizona (10) — BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g in Arizona
- Deeply Rooted Boutique Cannabis CompanyEl Mirage, AZ · 4.8★ · 2 g$30$15/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
New Jersey (5)
- Public Absecon DispensaryAbsecon, NJ · 4.9★ · 2 g$84.70$42.35/g
- Authorized Dealer Dispensary (formerly Bay Street Greenery)Jersey City, NJ · 4.9★ · 2 g$92$46/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$92$46/g
- Monteverde NJRed Bank, NJ · 4.7★ · 2 g$92$46/g
- The Honorable PlantHighlands, NJ · 4.9★ · 2 g$95.96$47.98/g
Illinois (4)
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - RosemontRosemont, IL · 4.7★ · 2 g$48$24/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 2 g$90.50$45.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryHighland Park, IL · 4.7★ · 2 g$90.50$45.25/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 2 g$90.50$45.25/g
Maine (3)
- Curaleaf Dispensary EllsworthEllsworth, ME · 4.4★ · 2 g$49.50$24.75/gDeal
- Curaleaf Dispensary AuburnAuburn, ME · 4.3★ · 2 g$49.50$24.75/gDeal
- Curaleaf Dispensary WellsWells, ME · 4.4★ · 2 g$49.50$24.75/gDeal
Maryland (3)
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 2 g$65$32.50/g
- Curaleaf Dispensary ReisterstownReisterstown, MD · 4.5★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
- Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery VillageGaithersburg, MD · 4.5★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
New York (3)
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 2 g$84.75$42.38/g
- Torches NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Hampton Premium GreenWater Mill, NY · 5★ · 2 g$93.79$46.90/gDeal
BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g by state
Prices, deals & delivery near El Mirage
Where to buy BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g?
- BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g is listed at 5 licensed dispensaries, including Deeply Rooted Boutique Cannabis Company, JARS Cannabis Phoenix Airport and JARS Cannabis Mesa. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g cost?
- Menu prices for BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g range from $30 to $33 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g?
- BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g is on menus in Arizona.