BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g by Select
$30–$37
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 85.4–89.23%
- CBD
- 2.19–2.66%
- In stock at
- 30 dispensaries
- Best price per gram
- $15/g
Prices updated Oct 1, 2026
BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g by Select is stocked at 7 dispensaries across Arizona, priced $30–$37. The lowest listed price right now is at Deeply Rooted Boutique Cannabis Company.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (10) — BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g in Arizona
- Deeply Rooted Boutique Cannabis CompanyEl Mirage, AZ · 4.8★ · 2 g$30$15/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$37$18.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Scottsdale AirparkScottsdale, AZ · 4.6★ · 2 g$37$18.50/gDeal
New York (6)
- Buffalo Dreams DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$61.95$30.98/g
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$70.80$35.40/g
- Best Budz- Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$75$37.50/g
- MJ DispensaryRochester, NY · 4.7★ · 2 g$83$41.50/g
- MJ DispensaryHoneoye Falls, NY · 4.9★ · 2 g$83$41.50/g
New Jersey (5)
- Simply Pure Trenton - Cannabis Dispensary in Ewing, NJEwing Township, NJ · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 2 g$64.40$32.20/gDeal
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
- Monteverde NJRed Bank, NJ · 4.7★ · 2 g$85$42.50/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$92$46/g
Illinois (4)
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 2 g$58$29/g
- nuEra East Dubuque DispensaryEast Dubuque, IL · 4.9★ · 2 g$58$29/g
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 2 g$78.20$39.10/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 2 g$78.20$39.10/gDeal
Maryland (3)
- GreenLabsBaltimore, MD · 4.8★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
- Greenwave Dispensary MarylandSolomons, MD · 4.6★ · 2 g$80$40/g
- KIP DispensaryCockeysville, MD · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
Massachusetts (1)
- Pettals Cannabis Dispensary - CharltonCharlton, MA · 4.8★ · 2 g$46$23/g
Nevada (1)
- Newe DispensaryElko, NV · 4.7★ · 2 g$85$42.50/g
BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g by state
Prices, deals & delivery near El Mirage
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g?
- BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g is listed at 7 licensed dispensaries, including Deeply Rooted Boutique Cannabis Company, JARS Cannabis Mesa and JARS Cannabis East Tucson. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g cost?
- Menu prices for BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g range from $30 to $37 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g?
- BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g is on menus in Arizona.