BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g by Select
$33–$34.97
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.59–89.21%
- CBD
- 1.61–2.35%
- In stock at
- 30 dispensaries
- Best price per gram
- $16.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g by Select is stocked at 4 dispensaries across Arizona, priced $33–$34.97. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Phoenix Airport.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (10) — BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g in Arizona
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- The GOOD DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$34.97$17.48/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPrescott, AZ · 4.7★ · 2 g$55.50$27.75/g
New Jersey (5)
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 2 g$67.50$33.75/gDeal
- Public Absecon DispensaryAbsecon, NJ · 4.9★ · 2 g$84.70$42.35/g
- Monteverde NJRed Bank, NJ · 4.7★ · 2 g$90$45/g
- Taste of Earth DispensaryBuena, NJ · 4.8★ · 2 g$92$46/g
- The Honorable PlantHighlands, NJ · 4.9★ · 2 g$95.96$47.98/g
New York (5)
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Public Flower - Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 5★ · 2 g$77.87$38.94/g
- Torches NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- Smiley ExoticsNew York, NY · 4.1★ · 2 g$93.79$46.90/g
Illinois (4)
- NOXX Cannabis E. PeoriaEast Peoria, IL · 4.7★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 2 g$58$29/g
- BEYOND / HELLO Normal Cannabis DispensaryNormal, IL · 4.2★ · 2 g$78.20$39.10/gDeal
- Beyond / Hello Cannabis DispensaryBloomington, IL · 4.3★ · 2 g$78.20$39.10/gDeal
Maryland (4)
- GreenLabsBaltimore, MD · 4.8★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
- Cookies Baltimore Cannabis DispensaryBaltimore, MD · 4.5★ · 2 g$70$35/g
- Mana Supply Co.Edgewater, MD · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- The Reserve, a Collaboration with ManaPasadena, MD · 5★ · 2 g$80$40/g
Massachusetts (2)
- Pettals Cannabis Dispensary - CharltonCharlton, MA · 4.8★ · 2 g$46$23/g
- Diem Cannabis Dispensary WorcesterWorcester, MA · 4.8★ · 2 g$55$27.50/g
BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g?
- BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g is listed at 4 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Phoenix Airport, JARS Cannabis Mesa and JARS Cannabis East Tucson. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g cost?
- Menu prices for BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g range from $33 to $34.97 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g?
- BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g is on menus in Arizona.