BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g by Select
$33–$37
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 85.99–88.69%
- CBD
- 2.56–2.62%
- In stock at
- 41 dispensaries
- Best price per gram
- $16.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g by Select is stocked at 7 dispensaries across Arizona, priced $33–$37. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Phoenix Airport.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (17) — BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g in Arizona
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- Earth's Healing SouthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$34.65$17.32/gDeal
- Earth's Healing NorthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$34.65$17.32/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$37$18.50/gDeal
New York (10)
- Greenery SpotJohnson City, NY · 4.8★ · 2 g$75$37.50/g
- Public Flower - Buffalo DispensaryBuffalo, NY · 5★ · 2 g$77.87$38.94/g
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 2 g$83$41.50/g
- AltoCanna Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$83$41.50/g
- The Cannabis DepotWatertown, NY · 4.3★ · 2 g$83$41.50/g
- Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NYAstoria, NY · 4.8★ · 2 g$83.19$41.59/g
- Terp Bros Dispensary - Ozone ParkOzone Park, NY · 4.9★ · 2 g$83.19$41.59/g
- Stoops NYC Dispensary - Licensed Cannabis Shop in FlatironNew York, NY · 4.9★ · 2 g$84.75$42.38/g
- Torches NYC DispensaryNew York, NY · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
- The Alchemy Chelsea – Licensed Cannabis Dispensary & Free DeliveryNew York, NY · 5★ · 2 g$96.05$48.02/g
New Jersey (6)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 2 g$64.40$32.20/gDeal
- Doobiez - NJ Weed Delivery & DispensaryWest Milford, NJ · 5★ · 2 g$76.50$38.25/gDeal
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 2 g$85$42.50/g
- Social Dispensary BridgetonBridgeton, NJ · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
- NAR CannabisMt Laurel Township, NJ · 4.7★ · 2 g$90$45/g
- The Honorable PlantHighlands, NJ · 4.9★ · 2 g$95.96$47.98/g
Maryland (4)
- Star Buds Cannabis Dispensary BaltimoreBaltimore, MD · 4.7★ · 2 g$52.50$26.25/gDeal
- Sunburst PharmCambridge, MD · 4.9★ · 2 g$90$45/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPasadena, MD · 4.9★ · 2 g$90.50$45.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryTowson, MD · 4.7★ · 2 g$90.50$45.25/g
Illinois (3)
- EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - RosemontRosemont, IL · 4.7★ · 2 g$48$24/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 2 g$58$29/g
- nuEra East Dubuque DispensaryEast Dubuque, IL · 4.9★ · 2 g$58$29/g
Massachusetts (1)
- Pettals Cannabis Dispensary - CharltonCharlton, MA · 4.8★ · 2 g$46$23/g
BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Where to buy BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g?
- BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g is listed at 7 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Phoenix Airport, JARS Cannabis Mesa and JARS Cannabis East Tucson. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g cost?
- Menu prices for BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g range from $33 to $37 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g?
- BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g is on menus in Arizona.