BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g by Select
$33–$65
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 85.34–86.59%
- CBD
- 0.17–2.07%
- In stock at
- 109 dispensaries
- Best price per gram
- $16.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g by Select is stocked at 15 dispensaries across Arizona and Massachusetts, priced $33–$65. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis Mesa.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (54)
- Curaleaf Dispensary Palm BayPalm Bay, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Palm HarborPalm Harbor, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary JacksonvilleJacksonville, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary DaytonaDaytona Beach, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orange ParkOrange Park, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary St. PetersburgSt. Petersburg, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orlando EastOrlando, FL · 4.5★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary BrandonBrandon, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary SanfordSanford, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Spring HillSpring Hill, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Bonita SpringsBonita Springs, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orlando SouthOrlando, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary PensacolaPensacola, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Lake WorthLake Worth Beach, FL · 4.5★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary DeerfieldDeerfield Beach, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary TampaTampa, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Fort PierceFort Pierce, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary TamaracTamarac, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary North St. PetersburgSt. Petersburg, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Jacksonville San JoseJacksonville, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary North MiamiMiami, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary SarasotaSarasota, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary West Palm BeachWest Palm Beach, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary BradentonBradenton, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary TallahasseeTallahassee, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary ClermontClermont, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary ClearwaterClearwater, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Bradenton Hwy 64 EastBradenton, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary LargoLargo, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary EnglewoodEnglewood, FL · 4.9★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary HallandaleHallandale Beach, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Wesley ChapelTampa, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Miami Kendall 152Miami, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Orlando International DriveOrlando, FL · 4.9★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Tampa SouthTampa, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Miami AirportMiami, FL · 4.6★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Pensacola 9 MilePensacola, FL · 4.9★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary StuartStuart, FL · 4.8★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Lady LakeLady Lake, FL · 4.7★ · 2 g$70$35/gDeal
- Curaleaf Dispensary Punta GordaPunta Gorda, FL · 5★ · 2 g$70$35/gDeal
Arizona (29) — BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g in Arizona
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis ArcadiaPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- Earth's Healing SouthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$34.65$17.32/gDeal
- Earth's Healing NorthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$34.65$17.32/gDeal
- The GOOD DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$34.97$17.48/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$45.50$22.75/gDeal
- Trulieve Cottonwood DispensaryCottonwood, AZ · 4.3★ · 2 g$46.90$23.45/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$46.90$23.45/gDeal
- Trulieve Maricopa DispensaryMaricopa, AZ · 3.3★ · 2 g$46.90$23.45/gDeal
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$55.50$27.75/g
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$65$32.50/g
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$65$32.50/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$65$32.50/g
- Trulieve Phoenix Dispensary TatumPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$65$32.50/g
- Trulieve Casa Grande DispensaryCasa Grande, AZ · 4★ · 2 g$67$33.50/g
New York (9)
- Buffalo Dreams DispensaryBuffalo, NY · 4.9★ · 2 g$61.95$30.98/g
- The Flowery Dispensary Staten IslandStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$70$35/g
- Strain Stars White PlainsWhite Plains, NY · 5★ · 2 g$70$35/g
- Mango Cannabis Weed Dispensary RochesterRochester, NY · 5★ · 2 g$74.99$37.49/g
- Strain Stars Cannabis Dispensary & DeliveryFarmingdale, NY · 4.8★ · 2 g$83$41.50/g
- FlynnStoned Cannabis Company Chelsea - NYS Licensed Cannabis DispensaryNew York, NY · 5★ · 2 g$83$41.50/g
- Terp Bros Dispensary - Astoria, Queens NYAstoria, NY · 4.8★ · 2 g$83.19$41.59/g
- Rochester's Finest DispensaryRochester, NY · 4.6★ · 2 g$85$42.50/g
- Stage One DispensaryRensselaer, NY · 4.5★ · 2 g$90.40$45.20/g
Illinois (7)
- NOXX Cannabis E. PeoriaEast Peoria, IL · 4.7★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- nuEra Aurora DispensaryAurora, IL · 4.9★ · 2 g$58$29/g
- Zen Leaf Cannabis DispensarySt. Charles, IL · 4.6★ · 2 g$90.50$45.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNaperville, IL · 4.8★ · 2 g$90.50$45.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryLombard, IL · 4.7★ · 2 g$90.50$45.25/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryHighland Park, IL · 4.7★ · 2 g$90.50$45.25/g
- Consume Cannabis - St. CharlesSt. Charles, IL · 4.5★ · 2 g$90.50$45.25/g
New Jersey (4)
- URB'N DispensaryNewark, NJ · 5★ · 2 g$64.40$32.20/gDeal
- Hello High DispensaryHammonton, NJ · 4.8★ · 2 g$79$39.50/g
- City Leaves LLCEgg Harbor Township, NJ · 5★ · 2 g$85$42.50/g
- Social Dispensary BridgetonBridgeton, NJ · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
Massachusetts (3)
- Trinity Naturals Recreational Marijuana/Cannabis DispensaryChelsea, MA · 4.9★ · 2 g$45$22.50/gDeal
- Zen Leaf Cannabis DispensarySharon, MA · 4.5★ · 2 g$45.50$22.75/g
- Diem Cannabis Dispensary WorcesterWorcester, MA · 4.8★ · 2 g$50$25/g
Maryland (2)
- GreenLabsBaltimore, MD · 4.8★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
- KOAN CannabisHagerstown, MD · 4.9★ · 2 g$85$42.50/g
Pennsylvania (1)
- Mintz Cannabinoid Dispensary and Smoke Shop SharonSharon, PA · 5★ · 2 g$45.50$22.75/g
BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g by state
Prices, deals & delivery near Mesa
Where to buy BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g in Phoenix, AZ (6)BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g in Mesa, AZ (4)BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g in Tucson, AZ (4)BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g in Miami, FL (4)BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g in Orlando, FL (4)BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g in Tampa, FL (4)BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g in Jacksonville, FL (3)
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g?
- BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g is listed at 15 licensed dispensaries, including JARS Cannabis Mesa, JARS Cannabis East Tucson and JARS Cannabis El Mirage. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g cost?
- Menu prices for BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g range from $33 to $65 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g?
- BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g is on menus in Arizona and Massachusetts.