BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One by Select
$37
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 85.97%
- CBD
- 0.18%
- In stock at
- 17 dispensaries
- Best price per gram
- $18.50/g
Prices updated Oct 1, 2026
BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One by Select is stocked at 1 dispensary across Arizona, priced $37. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary Scottsdale Airpark.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (7)
- Curaleaf Dispensary St. PetersburgSt. Petersburg, FL · 4.7★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary SanfordSanford, FL · 4.7★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary West Palm BeachWest Palm Beach, FL · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary LargoLargo, FL · 4.7★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary Tampa SouthTampa, FL · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary StuartStuart, FL · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary Tallahassee West Tennessee StreetTallahassee, FL · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
Arizona (5)
- Sol Flower Dispensary Scottsdale AirparkScottsdale, AZ · 4.6★ · 2 g$37$18.50/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
Maine (3)
- Curaleaf Dispensary EllsworthEllsworth, ME · 4.4★ · 2 g$42.50$21.25/gDeal
- Curaleaf Dispensary WellsWells, ME · 4.4★ · 2 g$42.50$21.25/gDeal
- Curaleaf Dispensary BangorBangor, ME · 4.7★ · 2 g$50$25/g
Maryland (2)
- Curaleaf Dispensary ReisterstownReisterstown, MD · 4.5★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
- Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery VillageGaithersburg, MD · 4.5★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
Prices, deals & delivery near Scottsdale
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One?
- BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One is listed at 1 licensed dispensary, including Sol Flower Dispensary Scottsdale Airpark, Trulieve Tucson Dispensary Menlo Park and Curaleaf Dispensary Ellsworth. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One cost?
- Menu prices for BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One range from $37 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One?
- BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One is on menus in Arizona.