BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One by Select
$45–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 84.14–86.09%
- CBD
- 0.2–5.33%
- In stock at
- 19 dispensaries
- Best price per gram
- $21/g
Prices updated Oct 1, 2026
BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One by Select is stocked at 2 dispensaries across Arizona, priced $45–$60. The lowest listed price right now is at Trulieve Apache Junction Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (6) — BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One in Arizona
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$45$22.50/g
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$60$30/g
New Jersey (5)
- Budzooka Weed DispensaryElizabeth, NJ · 5★ · 2 g$63$31.50/gDeal
- Hello High DispensaryHammonton, NJ · 4.8★ · 2 g$79$39.50/g
- Monteverde NJRed Bank, NJ · 4.7★ · 2 g$85$42.50/g
- Loud House DispensaryCamden, NJ · 4.8★ · 2 g$85$42.50/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryNeptune Township, NJ · 4.8★ · 2 g$90.50$45.25/g
Maryland (4)
- Curaleaf Dispensary ReisterstownReisterstown, MD · 4.5★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
- Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery VillageGaithersburg, MD · 4.5★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
- Elevated DispoSalisbury, MD · 5★ · 2 g$70$35/g
- ReLeaf ShopBaltimore, MD · 4.6★ · 2 g$75$37.50/g
Pennsylvania (2)
- Trulieve Washington DispensaryWashington, PA · 4.6★ · 2 g$61.75$30.88/gDeal
- Trulieve Medical Marijuana Dispensary WhitehallWhitehall Township, PA · 4.5★ · 2 g$61.75$30.88/gDeal
Illinois (2)
- Cloud9 CannabisChampaign, IL · 4.8★ · 2 g$80$40/g
- Cloud9 CannabisEdwardsville, IL · 4.7★ · 2 g$80$40/g
BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One by state
Prices, deals & delivery near Apache Junction
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One?
- BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One is listed at 2 licensed dispensaries, including Trulieve Apache Junction Dispensary, Mint Cannabis - Mesa and Mint Cannabis - 75th Ave. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One cost?
- Menu prices for BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One range from $45 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One?
- BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One is on menus in Arizona.