BRIQ Essentials Super Sour Diesel 2g All in One by Select
$65
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 83.94%
- In stock at
- 20 dispensaries
- Best price per gram
- $25/g
Prices updated Oct 2, 2026
BRIQ Essentials Super Sour Diesel 2g All in One by Select is stocked at 1 dispensary across Nevada, priced $65. The lowest listed price right now is at Curaleaf Dispensary Bangor.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Florida (7)
- Curaleaf Dispensary Spring HillSpring Hill, FL · 4.7★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary Jacksonville San JoseJacksonville, FL · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary ClermontClermont, FL · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary Lady LakeLady Lake, FL · 4.7★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary Tallahassee West Tennessee StreetTallahassee, FL · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Dispensary DestinDestin, FL · 4.8★ · 2 g$55$27.50/gDeal
- Curaleaf Cannabis Dispensary Cape CanaveralCape Canaveral, FL · 4.9★ · 2 g$55$27.50/gDeal
Illinois (3)
- Cloud9 CannabisEast Peoria, IL · 4.9★ · 2 g$80$40/g
- Cloud9 CannabisEdwardsville, IL · 4.7★ · 2 g$80$40/g
- Cloud9 CannabisOswego, IL · 4.8★ · 2 g$80$40/g
Missouri (3)
- Greenlight Dispensary JoplinJoplin, MO · 4.8★ · 2 g$90$45/g
- Greenlight Dispensary Ward ParkwayKansas City, MO · 4.7★ · 2 g$90$45/g
- The Dispensary of JoplinJoplin, MO · 4.6★ · 2 g$90$45/g
Maryland (2)
- Curaleaf Dispensary ReisterstownReisterstown, MD · 4.5★ · 2 g$59.50$29.75/gDeal
- ReLeaf ShopBaltimore, MD · 4.6★ · 2 g$75$37.50/g
Massachusetts (2)
- Elevated Roots Dispensary KingstonKingston, MA · 4.4★ · 2 g$60$30/g
- Elevated Roots Dispensary AbingtonAbington, MA · 2.9★ · 2 g$60$30/g
Nevada (2)
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary Las VegasLas Vegas, NV · 4.6★ · 2 g$65$32.50/g
- Wallflower Cannabis House Weed Dispensary HendersonHenderson, NV · 4.4★ · 2 g$65$32.50/g
Maine (1)
- Curaleaf Dispensary BangorBangor, ME · 4.7★ · 2 g$50$25/g
Prices, deals & delivery near Bangor
Frequently asked questions
- Where can I buy Select BRIQ Essentials Super Sour Diesel 2g All in One?
- BRIQ Essentials Super Sour Diesel 2g All in One is listed at 1 licensed dispensary, including Curaleaf Dispensary Bangor, Curaleaf Dispensary Spring Hill and Curaleaf Dispensary Jacksonville San Jose. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select BRIQ Essentials Super Sour Diesel 2g All in One cost?
- Menu prices for BRIQ Essentials Super Sour Diesel 2g All in One range from $65 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select BRIQ Essentials Super Sour Diesel 2g All in One?
- BRIQ Essentials Super Sour Diesel 2g All in One is on menus in Nevada.