Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g by Select
$33–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 87.52–88.35%
- CBD
- 0.17–0.22%
- In stock at
- 17 dispensaries
- Best price per gram
- $16.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g by Select is stocked at 11 dispensaries across Arizona, priced $33–$60. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis North Phoenix.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (17) — Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g in Arizona
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$37$18.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Scottsdale AirparkScottsdale, AZ · 4.6★ · 2 g$37$18.50/gDeal
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary RooseveltPhoenix, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Where to buy Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Select Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g?
- Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g is listed at 11 licensed dispensaries, including JARS Cannabis North Phoenix, JARS Cannabis New River and JARS Cannabis Globe. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g cost?
- Menu prices for Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g range from $33 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g?
- Essentials Lemon Sunset Fruit BRIQ 2g is on menus in Arizona.