Fruit STIQ All in One Key Lime Tide by Select
$42–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 88.06%
- CBD
- 0.21%
- In stock at
- 10 dispensaries
- Best price per gram
- $21/g
Prices updated Oct 2, 2026
Fruit STIQ All in One Key Lime Tide by Select is stocked at 7 dispensaries across Arizona, priced $42–$60. The lowest listed price right now is at Trulieve Peoria Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (10) — Fruit STIQ All in One Key Lime Tide in Arizona
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Baseline DispensaryGuadalupe, AZ · 4.4★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Scottsdale DispensaryScottsdale, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Tucson Dispensary Menlo ParkTucson, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Glendale DispensaryGlendale, AZ · 4.2★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Apache Junction DispensaryApache Junction, AZ · 4.3★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Sierra Vista DispensarySierra Vista, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Avondale DispensaryAvondale, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
Fruit STIQ All in One Key Lime Tide by state
Prices, deals & delivery near Peoria
Frequently asked questions
- Where can I buy Select Fruit STIQ All in One Key Lime Tide?
- Fruit STIQ All in One Key Lime Tide is listed at 7 licensed dispensaries, including Trulieve Peoria Dispensary, Trulieve Baseline Dispensary and Trulieve Scottsdale Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select Fruit STIQ All in One Key Lime Tide cost?
- Menu prices for Fruit STIQ All in One Key Lime Tide range from $42 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select Fruit STIQ All in One Key Lime Tide?
- Fruit STIQ All in One Key Lime Tide is on menus in Arizona.