Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g by Select
$37–$60
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 84.72–88.86%
- CBD
- 0.16–1.28%
- In stock at
- 14 dispensaries
- Best price per gram
- $16.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g by Select is stocked at 5 dispensaries across Arizona, priced $37–$60. The lowest listed price right now is at JARS Cannabis New River.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (9) — Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g in Arizona
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- JARS Cannabis SaffordSafford, AZ · 4.9★ · 2 g$33$16.50/gDeal
- Sol Flower Dispensary Scottsdale AirparkScottsdale, AZ · 4.6★ · 2 g$37$18.50/gDeal
- Trulieve Peoria DispensaryPeoria, AZ · 4.7★ · 2 g$42$21/gDeal
- Trulieve Bisbee DispensaryBisbee, AZ · 4.4★ · 2 g$43.40$21.70/gDeal
- Trulieve Phoenix Dispensary AlhambraPhoenix, AZ · 4.5★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary North MountainPhoenix, AZ · 4.2★ · 2 g$60$30/g
- Trulieve Phoenix Dispensary RooseveltPhoenix, AZ · 4.3★ · 2 g$60$30/g
Maine (3)
- Curaleaf Dispensary EllsworthEllsworth, ME · 4.4★ · 2 g$42.50$21.25/gDeal
- Curaleaf Dispensary AuburnAuburn, ME · 4.3★ · 2 g$42.50$21.25/gDeal
- Curaleaf Dispensary WellsWells, ME · 4.4★ · 2 g$42.50$21.25/gDeal
New York (2)
- NugHub NY Cannabis Dispensary & DeliveryStaten Island, NY · 4.9★ · 2 g$78.76$39.38/g
- Blissful BudsBinghamton, NY · 4.9★ · 2 g$80$40/g
Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g by state
Prices, deals & delivery near New River
Where to buy Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Select Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g?
- Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g is listed at 5 licensed dispensaries, including JARS Cannabis New River, JARS Cannabis Payson and JARS Cannabis Safford. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Select Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g cost?
- Menu prices for Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g range from $37 to $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Select Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g?
- Terpologist BRIQ Elite Durban Fizz All in One 2g is on menus in Arizona.