
SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g)
$60
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 13.73%
- In stock at
- 4 dispensaries
- Best price per gram
- $2.14/g
Prices updated Oct 2, 2026
SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g) is stocked at 2 dispensaries across Arizona, priced $60. The lowest listed price right now is at Mint Cannabis - Mesa.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (4) — SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g) in Arizona
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 1 oz$60$2.14/g
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 1 oz$60$2.14/g
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 1 oz$60$2.14/g
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 1 oz$60$2.14/g
SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g) by state
Prices, deals & delivery near Mesa
Frequently asked questions
- Where can I buy SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g)?
- SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g) is listed at 2 licensed dispensaries, including Mint Cannabis - Mesa, Mint Cannabis - Phoenix and Mint Cannabis - Northern Ave. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g) cost?
- Menu prices for SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g) range from $60 across the dispensaries that list it.
- Which states carry SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g)?
- SG - Flower - Popcorn - SL - Electric Lemon Power (S) (28.0g) is on menus in Arizona.