
Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground
$30.50
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 23.94%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $2.18/g
Prices updated Oct 1, 2026
Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground is stocked at 2 dispensaries across Arizona, priced $30.50. The lowest listed price right now is at Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.).
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (5) — Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground in Arizona
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 14 g$30.50$2.18/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryPrescott, AZ · 4.7★ · 14 g$30.50$2.18/g
Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground by state
Prices, deals & delivery near Phoenix
Frequently asked questions
- Where can I buy Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground?
- Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground is listed at 2 licensed dispensaries, including Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.), Zen Leaf Cannabis Dispensary and Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.). The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground cost?
- Menu prices for Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground range from $30.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground?
- Shango Social Diesel Dunked Donuts 14g Ground is on menus in Arizona.