
Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH)
$90
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 15.1–16.5%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $3.21/g
Prices updated Oct 1, 2026
Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH) is stocked at 2 dispensaries across Massachusetts, priced $90. The lowest listed price right now is at The Boston Garden Cambridge Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (3) — Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH) in Massachusetts
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 1 oz$90$3.21/g
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 1 oz$90$3.21/g
- The Boston Garden Athol DispensaryAthol, MA · 4.6★ · 1 oz$100$3.57/g
Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH) by state
Prices, deals & delivery near Cambridge
Frequently asked questions
- Where can I buy Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH)?
- Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH) is listed at 2 licensed dispensaries, including The Boston Garden Cambridge Dispensary, The Boston Garden Somerville Dispensary and The Boston Garden Athol Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH) cost?
- Menu prices for Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH) range from $90 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH)?
- Simpler Daze | 1911 | Flower | 28g (IH) is on menus in Massachusetts.