Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G by Simply Herb
$115
- Category
- Flower
- Size
- ounce
- THC
- 22.75%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $4.11/g
Prices updated Oct 1, 2026
Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G by Simply Herb is stocked at 3 dispensaries across Massachusetts, priced $115. The lowest listed price right now is at High Profile X Budega of Boston Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (3) — Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G in Massachusetts
- High Profile X Budega of Boston DispensaryBoston, MA · 4.8★ · 1 oz$115$4.11/g
- High Profile X Budega of Roxbury DispensaryBoston, MA · 4.7★ · 1 oz$115$4.11/g
- High Profile X Budega of Roslindale DispensaryRoslindale, MA · 4.4★ · 1 oz$115$4.11/g
Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G by state
Prices, deals & delivery near Boston
Frequently asked questions
- Where can I buy Simply Herb Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G?
- Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G is listed at 3 licensed dispensaries, including High Profile X Budega of Boston Dispensary, High Profile X Budega of Roxbury Dispensary and High Profile X Budega of Roslindale Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Simply Herb Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G cost?
- Menu prices for Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G range from $115 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Simply Herb Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G?
- Simply Herb | Rainbow Chip | Flower 28G is on menus in Massachusetts.