
Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH)
$20–$30
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 20.03–24.52%
- CBD
- 0.04%
- In stock at
- 2 dispensaries
- Best price per gram
- $5.71/g
Prices updated Oct 2, 2026
Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH) is stocked at 2 dispensaries across Massachusetts, priced $20–$30. The lowest listed price right now is at The Boston Garden Somerville Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Massachusetts (2) — Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH) in Massachusetts
- The Boston Garden Somerville DispensarySomerville, MA · 4.9★ · 1/8 oz$20$5.71/g
- The Boston Garden Cambridge DispensaryCambridge, MA · 5★ · 1/8 oz$30$8.57/g
Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH) by state
Prices, deals & delivery near Somerville
Frequently asked questions
- Where can I buy Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH)?
- Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH) is listed at 2 licensed dispensaries, including The Boston Garden Somerville Dispensary and The Boston Garden Cambridge Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH) cost?
- Menu prices for Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH) range from $20 to $30 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH)?
- Simply Herb | Sour Orange | Flower | 3.5g (SH) is on menus in Massachusetts.