Sluggers - Infused Preroll - 1.5g - Baby Griselda by Sluggers Hit
$15.95
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.5 g
- THC
- 39%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $10.63/g
Prices updated Oct 1, 2026
Sluggers - Infused Preroll - 1.5g - Baby Griselda by Sluggers Hit is stocked at 1 dispensary across California, priced $15.95. The lowest listed price right now is at Ohana Cannabis Oakland.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
California (3)
- Ohana Cannabis OaklandOakland, CA · 4.8★ · 1.5 g$15.95$10.63/g
- 420 Native GardenCosta Mesa, CA · 4.8★ · 1.5 g$23$15.33/g
- Mr. Nice GuyBell Gardens, CA · 4.6★ · 1.5 g$23$15.33/g
Prices, deals & delivery near Oakland
Frequently asked questions
- Where can I buy Sluggers Hit Sluggers - Infused Preroll - 1.5g - Baby Griselda?
- Sluggers - Infused Preroll - 1.5g - Baby Griselda is listed at 1 licensed dispensary, including Ohana Cannabis Oakland, 420 Native Garden and Mr. Nice Guy. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Sluggers Hit Sluggers - Infused Preroll - 1.5g - Baby Griselda cost?
- Menu prices for Sluggers - Infused Preroll - 1.5g - Baby Griselda range from $15.95 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Sluggers Hit Sluggers - Infused Preroll - 1.5g - Baby Griselda?
- Sluggers - Infused Preroll - 1.5g - Baby Griselda is on menus in California.