SmartBud | GG #6 | Big Buds | 3.5G by SmartBud
$32
- Category
- Flower
- Size
- eighth
- THC
- 29.1%
- In stock at
- 5 dispensaries
- Best price per gram
- $9.14/g
Prices updated Oct 1, 2026
SmartBud | GG #6 | Big Buds | 3.5G by SmartBud is stocked at 1 dispensary across New York, priced $32. The lowest listed price right now is at Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
New York (5)
- Strong Strains Cannabis Dispensary & DeliverySetauket- East Setauket, NY · 4.9★ · 1/8 oz$32$9.14/g
- Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed DeliveryBrooklyn, NY · 4.6★ · 3.5 g$32$9.14/g
- FlynnStoned Cannabis North SyracuseSyracuse, NY · 4.8★ · 3.5 g$32$9.14/g
- Clouditude Dispensary & Weed Delivery - Staten IslandStaten Island, NY · 4.4★ · 1/8 oz$32.74$9.35/g
- Buddiez Bronx Cannabis DispensaryBronx, NY · 4.9★ · 1/8 oz$34$9.71/g
Prices, deals & delivery near Setauket- East Setauket
Frequently asked questions
- Where can I buy SmartBud SmartBud | GG #6 | Big Buds | 3.5G?
- SmartBud | GG #6 | Big Buds | 3.5G is listed at 1 licensed dispensary, including Strong Strains Cannabis Dispensary & Delivery, Misha's Flower Shop - Cannabis Dispensary and Weed Delivery and FlynnStoned Cannabis North Syracuse. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does SmartBud SmartBud | GG #6 | Big Buds | 3.5G cost?
- Menu prices for SmartBud | GG #6 | Big Buds | 3.5G range from $32 across the dispensaries that list it.
- Which states carry SmartBud SmartBud | GG #6 | Big Buds | 3.5G?
- SmartBud | GG #6 | Big Buds | 3.5G is on menus in New York.