Major Tom 14g Flower by Space Cadet
$75
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 25.61–25.62%
- In stock at
- 7 dispensaries
- Best price per gram
- $5.36/g
Prices updated Oct 1, 2026
Major Tom 14g Flower by Space Cadet is stocked at 6 dispensaries across Missouri, priced $75. The lowest listed price right now is at From The Earth Dispensary Independence.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Missouri (7) — Major Tom 14g Flower in Missouri
- From The Earth Dispensary IndependenceIndependence, MO · 4.9★ · 1/2 oz$75$5.36/g
- From The Earth Dispensary BrooksideKansas City, MO · 4.8★ · 1/2 oz$75$5.36/g
- From The Earth Dispensary DowntownKansas City, MO · 4.8★ · 1/2 oz$75$5.36/g
- From The Earth Dispensary State LineKansas City, MO · 4.8★ · 1/2 oz$75$5.36/g
- From The Earth Dispensary RaytownRaytown, MO · 4.9★ · 1/2 oz$75$5.36/g
- From The Earth Dispensary St. JosephSt. Joseph, MO · 4.7★ · 1/2 oz$75$5.36/g
- From The Earth Dispensary Lee's SummitLee's Summit, MO · 4.4★ · 1/2 oz$75$5.36/g
Major Tom 14g Flower by state
Prices, deals & delivery near Independence
Where to buy Major Tom 14g Flower by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy Space Cadet Major Tom 14g Flower?
- Major Tom 14g Flower is listed at 6 licensed dispensaries, including From The Earth Dispensary Independence, From The Earth Dispensary Brookside and From The Earth Dispensary Downtown. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Space Cadet Major Tom 14g Flower cost?
- Menu prices for Major Tom 14g Flower range from $75 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Space Cadet Major Tom 14g Flower?
- Major Tom 14g Flower is on menus in Missouri.