STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G] by STiCKS
$6.67
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 1.08 g
- THC
- 42%
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $6.18/g
Prices updated Oct 1, 2026
STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G] by STiCKS is stocked at 2 dispensaries across Oregon, priced $6.67. The lowest listed price right now is at Farma.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Oregon (3) — STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G] in Oregon
- FarmaPortland, OR · 4.7★ · 1.08 g$6.67$6.18/g
- Cola Cove Dispensary TigardTigard, OR · 4.4★ · 1.08 g$6.67$6.18/g
- FarmaPortland, OR · 4.7★ · 1.08 g$6.67$6.18/g
STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G] by state
Prices, deals & delivery near Portland
Frequently asked questions
- Where can I buy STiCKS STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G]?
- STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G] is listed at 2 licensed dispensaries, including Farma, Cola Cove Dispensary Tigard and Farma. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does STiCKS STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G] cost?
- Menu prices for STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G] range from $6.67 across the dispensaries that list it.
- Which states carry STiCKS STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G]?
- STICKS Blue Magoo Indica Infused Preroll [1G] is on menus in Oregon.