- BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack by STIIIZY
$20.10–$40
- Category
- Infused Pre-rolls
- Size
- 2.5 g
- THC
- 35.75–47.72%
- CBD
- 0.14–0.26%
- In stock at
- 30 dispensaries
- Best price per gram
- $5.80/g
Prices updated Oct 2, 2026
- BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack by STIIIZY is stocked at 12 dispensaries across Michigan, priced $20.10–$40. The lowest listed price right now is at Green Pharm Camden.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (27) — - BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack in Michigan
- Green Pharm CamdenCamden, MI · 4.8★ · 2.5 g$14.50$5.80/gDeal
- Detroit Herbal CenterDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$19.20$7.68/gDeal
- The Cake House Pleasant Ridge Cannabis DispensaryPleasant Ridge, MI · 4.9★ · 2.5 g$20.10$8.04/gDeal
- Smilez Dispensary QuincyQuincy, MI · 4.9★ · 2.5 g$20.40$8.16/gDeal
- Smilez Dispensary ReadingReading, MI · 4.8★ · 2.5 g$20.40$8.16/gDeal
- The Cake House - LansingLansing, MI · 4.8★ · 2.5 g$21$8.40/gDeal
- Smilez Dispensary WayneWayne, MI · 4.7★ · 2.5 g$21.25$8.50/gDeal
- Smilez Dispensary BurtonBurton, MI · 4.9★ · 2.5 g$21.25$8.50/gDeal
- Smilez Dispensary AlleganAllegan, MI · 4.9★ · 2.5 g$21.25$8.50/gDeal
- JARS Cannabis Dispensary - WaylandWayland, MI · 4.9★ · 2.5 g$22$8.80/gDeal
- STIIIZY KalamazooPortage, MI · 4.8★ · 2.5 g$22$8.80/g
- The Dude AbidesColdwater, MI · 4.8★ · 2.5 g$22.30$8.92/g
- The Dude Abides MottvilleWhite Pigeon, MI · 4.9★ · 2.5 g$22.30$8.92/g
- URB Cannabis Dispensary SturgisSturgis, MI · 4.9★ · 2.5 g$24$9.60/g
- Vibe Cannabis Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.6★ · 2.5 g$25$10/g
- King of Budz Cannabis CompanyInkster, MI · 4.8★ · 2.5 g$25$10/g
- Green Pharm Bay CityBay City, MI · 4.7★ · 2.5 g$25$10/gDeal
- 420 DankDetroit, MI · 4.9★ · 2.5 g$25$10/g
- Blow New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.7★ · 2.5 g$25$10/g
- Dank GardenDetroit, MI · 5★ · 2.5 g$25$10/g
- Mint Cannabis - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.9★ · 2.5 g$26$10.40/g
- Mint Cannabis - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2.5 g$26$10.40/g
- Elevated Exotics Republic Recreational Cannabis DispensaryRepublic, MI · 4.9★ · 2.5 g$26$10.40/g
- King of BudzDetroit, MI · 4.8★ · 2.5 g$27.50$11/g
- High in the PinesBaldwin, MI · 4.6★ · 2.5 g$30$12/g
- House of ZenDetroit, MI · 4.7★ · 2.5 g$35$14/g
- Muha Meds Ypsilanti Retail StoreYpsilanti, MI · 4.8★ · 2.5 g$40$16/g
California (2)
- HAVEN Cannabis Marijuana and Weed Dispensary - BelmontLong Beach, CA · 4.8★ · 2.5 g$20.80$8.32/gDeal
- Creekside WellnessBoulder Creek, CA · 4.7★ · 2.5 g$24.89$9.96/gDeal
Arizona (1)
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2.5 g$25.20$10.08/gDeal
- BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack by state
Prices, deals & delivery near Camden
Where to buy - BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy STIIIZY - BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack?
- - BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack is listed at 12 licensed dispensaries, including Green Pharm Camden, Detroit Herbal Center and The Cake House Pleasant Ridge Cannabis Dispensary. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does STIIIZY - BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack cost?
- Menu prices for - BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack range from $20.10 to $40 across the dispensaries that list it.
- Which states carry STIIIZY - BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack?
- - BISCOTTI - .5G 40's Infused Mini Blunt 5 Pack is on menus in Michigan.