STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One by STIIIZY
$32.45–$59.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 80.35–91.77%
- CBD
- 0.15–0.32%
- In stock at
- 24 dispensaries
- Best price per gram
- $16.23/g
Prices updated Oct 1, 2026
STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One by STIIIZY is stocked at 17 dispensaries across Arizona and Michigan, priced $32.45–$59.50. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary University.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (21) — STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One in Arizona
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$32.45$16.23/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$32.45$16.23/gDeal
- Earth's Healing SouthTucson, AZ · 4.8★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis El MirageEl Mirage, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis North PhoenixPhoenix, AZ · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis Cave CreekPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis TollesonTolleson, AZ · 5★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$59.50$29.75/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$59.50$29.75/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$59.50$29.75/g
Michigan (3) — STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One in Michigan
- The Green Door - WatervlietWatervliet, MI · 4.7★ · 2 g$35.45$17.73/g
- The Green Door - South HavenSouth Haven, MI · 4.8★ · 2 g$35.45$17.73/g
- Green Door - Ann ArborAnn Arbor, MI · 5★ · 2 g$35.45$17.73/g
STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Where to buy STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy STIIIZY STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One?
- STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One is listed at 17 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary University, Sol Flower Dispensary Sun City and Earth's Healing South. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does STIIIZY STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One cost?
- Menu prices for STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One range from $32.45 to $59.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry STIIIZY STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One?
- STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One is on menus in Arizona and Michigan.