STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One by STIIIZY
$25–$59.50
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 8.36–92.05%
- CBD
- 0.16–0.35%
- In stock at
- 30 dispensaries
- Best price per gram
- $12.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One by STIIIZY is stocked at 22 dispensaries across Arizona and Michigan, priced $25–$59.50. The lowest listed price right now is at Premier Cannabis - Caro.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (16) — STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One in Arizona
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$32.45$16.23/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$32.45$16.23/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$32.45$16.23/gDeal
- Mint Cannabis - TempeGuadalupe, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - PhoenixPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - 75th AvePhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - Northern AvePhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - ScottsdaleScottsdale, AZ · 4.4★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint CannabisEl Mirage, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Mint Cannabis - East MesaMesa, AZ · 4.7★ · 2 g$32.50$16.25/gDeal
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Dunlap Ave.)Phoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$59.50$29.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$59.50$29.75/g
- Zen Leaf Dispensary Phoenix (Cave Creek Rd.)Phoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$59.50$29.75/g
- Zen Leaf Cannabis DispensaryMesa, AZ · 4.8★ · 2 g$59.50$29.75/g
- Zen Leaf Dispensary ArcadiaPhoenix, AZ · 4.7★ · 2 g$59.50$29.75/g
Michigan (14) — STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One in Michigan
- Premier Cannabis - CaroCaro, MI · 4.9★ · 2 g$25$12.50/g
- STIIIZY KalamazooPortage, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Local Roots CannabisPerry, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- Quest Cannabis - Recreational Cannabis Whitmore Lake Dis…Whitmore Lake, MI · 5★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Mt ClemensMt Clemens, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Pure Cannabis Outlet - New Baltimore Cannabis DispensaryNew Baltimore, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Pure Cannabis Outlet - New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 2 g$30$15/g
- Weedmart-HamtramckHamtramck, MI · 5★ · 2 g$30$15/gDeal
- Pure Cannabis Outlet WarrenWarren, MI · 4.7★ · 2 g$30$15/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - BerkleyBerkley, MI · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
- Quality RootsMadison Heights, MI · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2 g$35$17.50/g
- The Green Door - South HavenSouth Haven, MI · 4.8★ · 2 g$35.45$17.73/g
- The Green Door - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2 g$37.25$18.63/gDeal
STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One by state
Prices, deals & delivery near Caro
Where to buy STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One by city
Cities where at least three dispensaries stock it right now.
Frequently asked questions
- Where can I buy STIIIZY STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One?
- STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One is listed at 22 licensed dispensaries, including Premier Cannabis - Caro, STIIIZY Kalamazoo and Local Roots Cannabis. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does STIIIZY STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One cost?
- Menu prices for STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One range from $25 to $59.50 across the dispensaries that list it.
- Which states carry STIIIZY STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One?
- STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One is on menus in Arizona and Michigan.