STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One by STIIIZY
$32.45–$35
- Category
- Vape Pens
- Size
- 2 g
- THC
- 88.22–88.23%
- CBD
- 0.16%
- In stock at
- 24 dispensaries
- Best price per gram
- $12.50/g
Prices updated Oct 2, 2026
STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One by STIIIZY is stocked at 6 dispensaries across Arizona, priced $32.45–$35. The lowest listed price right now is at STIIIZY Kalamazoo.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Arizona (13) — STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One in Arizona
- Sol Flower Dispensary McClintockTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$32.45$16.23/gDeal
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 2 g$32.45$16.23/gDeal
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 2 g$32.45$16.23/gDeal
- Sol Flower Dispensary 32nd & SheaPhoenix, AZ · 4.6★ · 2 g$32.45$16.23/gDeal
- JARS Cannabis Phoenix AirportPhoenix, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis MesaMesa, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis East TucsonTucson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis New RiverNew River, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis PaysonPayson, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis KingmanKingman, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis PeoriaPeoria, AZ · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis YumaSomerton, AZ · 4.9★ · 2 g$35$17.50/gDeal
- JARS Cannabis GlobeGlobe, AZ · 4.8★ · 2 g$35$17.50/gDeal
Michigan (11)
- STIIIZY KalamazooPortage, MI · 4.8★ · 2 g$25$12.50/g
- The Cake House Pleasant Ridge Cannabis DispensaryPleasant Ridge, MI · 4.9★ · 2 g$26$13/gDeal
- JARS Cannabis - SaugatuckFennville, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS (NEW LOCATION)Fennville, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- JARS Cannabis Dispensary - Mt MorrisFlint, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- PUFF Cannabis - SturgisSturgis, MI · 4.9★ · 2 g$30$15/g
- Banzen DispensaryColdwater, MI · 4.9★ · 2 g$33.60$16.80/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - DetroitHamtramck, MI · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - BerkleyBerkley, MI · 4.9★ · 2 g$35$17.50/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - KalamazooKalamazoo, MI · 4.8★ · 2 g$35$17.50/g
- Quality Roots Cannabis Dispensary - YpsilantiYpsilanti, MI · 4.8★ · 2 g$35$17.50/g
STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One by state
Prices, deals & delivery near Portage
Frequently asked questions
- Where can I buy STIIIZY STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One?
- STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One is listed at 6 licensed dispensaries, including STIIIZY Kalamazoo, The Cake House Pleasant Ridge Cannabis Dispensary and JARS Cannabis - Saugatuck. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does STIIIZY STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One cost?
- Menu prices for STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One range from $32.45 to $35 across the dispensaries that list it.
- Which states carry STIIIZY STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One?
- STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One is on menus in Arizona.