Strawberry Guava | Big Buds | 14g
$39–$70
- Category
- Flower
- Size
- half ounce
- THC
- 20.57–28.1%
- In stock at
- 11 dispensaries
- Best price per gram
- $2.79/g
Prices updated Oct 2, 2026
Strawberry Guava | Big Buds | 14g is stocked at 4 dispensaries across Arizona and Michigan, priced $39–$70. The lowest listed price right now is at Sol Flower Dispensary University.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Michigan (4) — Strawberry Guava | Big Buds | 14g in Michigan
- High Society Weed Dispensary CharlotteCharlotte, MI · 4.9★ · 1/2 oz$70$5/gDeal
- High Society Weed Dispensary New BuffaloNew Buffalo, MI · 4.8★ · 1/2 oz$70$5/gDeal
- High Society Weed Dispensary Outlet Birch RunBirch Run, MI · 4.8★ · 1/2 oz$70$5/gDeal
- High Society Weed Dispensary Mount PleasantMt Pleasant, MI · 4.7★ · 1/2 oz$70$5/g
Missouri (3)
- Flora Farms Stateline DispensaryPineville, MO · 4.5★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Flora Farms Chippewa DispensarySt. Louis, MO · 4.8★ · 1/2 oz$90$6.43/g
- Flora Farms Sikeston DispensarySikeston, MO · 4.7★ · 1/2 oz$90$6.43/g
Arizona (2) — Strawberry Guava | Big Buds | 14g in Arizona
- Sol Flower Dispensary UniversityTempe, AZ · 4.6★ · 1/2 oz$39$2.79/g
- Sol Flower Dispensary Sun CitySun City, AZ · 4.6★ · 1/2 oz$39$2.79/g
Illinois (2)
- NOXX Cannabis E. PeoriaEast Peoria, IL · 4.7★ · 1/2 oz$100$7.14/gDeal
- Bisa Lina Cannabis Dispensary and Outlet - Carol StreamCarol Stream, IL · 4.9★ · 14 g$150$10.71/g
Strawberry Guava | Big Buds | 14g by state
Prices, deals & delivery near Tempe
Frequently asked questions
- Where can I buy Strawberry Guava | Big Buds | 14g?
- Strawberry Guava | Big Buds | 14g is listed at 4 licensed dispensaries, including Sol Flower Dispensary University, Sol Flower Dispensary Sun City and High Society Weed Dispensary Charlotte. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Strawberry Guava | Big Buds | 14g cost?
- Menu prices for Strawberry Guava | Big Buds | 14g range from $39 to $70 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Strawberry Guava | Big Buds | 14g?
- Strawberry Guava | Big Buds | 14g is on menus in Arizona and Michigan.