Dulce de Papaya #12 | Full Spec Rosin | 3g Bucket by Sunshine
$100
- Category
- Concentrates
- Size
- 3 g
- In stock at
- 3 dispensaries
- Best price per gram
- $21.83/g
Prices updated Oct 2, 2026
Dulce de Papaya #12 | Full Spec Rosin | 3g Bucket by Sunshine is stocked at 1 dispensary across Colorado, priced $100. The lowest listed price right now is at Lightshade Rec Dispensary.
Where to buy near you
Dispensaries listing this product, lowest price first.
Colorado (3)
- Lightshade Rec DispensaryAurora, CO · 4.7★ · 3 g$65.50$21.83/g
- Strawberry Fields Cannabis DenverDenver, CO · 4.5★ · 3 g$100$33.33/g
- Social Dispensary LouisvilleLouisville, CO · 4.9★ · 3 g$110$36.67/g
Prices, deals & delivery near Aurora
Frequently asked questions
- Where can I buy Sunshine Dulce de Papaya #12 | Full Spec Rosin | 3g Bucket?
- Dulce de Papaya #12 | Full Spec Rosin | 3g Bucket is listed at 1 licensed dispensary, including Lightshade Rec Dispensary, Strawberry Fields Cannabis Denver and Social Dispensary Louisville. The full list with current prices is on this page, closest stores first.
- How much does Sunshine Dulce de Papaya #12 | Full Spec Rosin | 3g Bucket cost?
- Menu prices for Dulce de Papaya #12 | Full Spec Rosin | 3g Bucket range from $100 across the dispensaries that list it.
- Which states carry Sunshine Dulce de Papaya #12 | Full Spec Rosin | 3g Bucket?
- Dulce de Papaya #12 | Full Spec Rosin | 3g Bucket is on menus in Colorado.